Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Event Marketing Night: Jaké technologie zvolit na skvělou akci?

30. 3. 2017 od 20:00 - 22:30

| Zdarma

Pamatujete si první akci s názvem Event Marketing Night: Jak si v B2B získat klienty skvělou akci? Prozradili jsme vám, jak uspořádat akci, která přiláká vaši cílovou skupinu, zaujme a ze které si odnesete nové příležitosti pro váš byznys.

TENTOKRÁT SI POVÍME
* jaké jsou technologické trendy
* jak správně komunikovat s dodavateli
* a jak nabriefovat fotografa, aby zachytil vaše představy.

KOHO PŘIVÍTÁME?
Jana Kubince, Petra Peřinu, Stanislava Milatu a Víta Stránského.

JAK BUDE VEČER PROBÍHAT?
Přednáška odstartuje 20:00. Po 21:30 si můžeme společně povídat o vašich zkušenostech nad sklenkou vína. Na event je potřeba se registrovat, počet míst je omezený.

REGISTRACE
https://hubpraha.easyevent.cz/cz/event-marketing-night/

O současné situaci v event marketingu a AV&IT technologiích promluví ***Jan Kubinec*** z AV MEDIA, který se v eventovém businesse pohybuje už 20 let. V minulosti měl na starosti aktivaci značek z portfolia Plzeňského Prazdroje a v současnosti je podepsán například pod Olympijskými parky.

***Petr Peřina***, expert na IT řešení, ze společnosti Yventech vám vysvětlí, kdy a proč je vhodné na event pořizovat mobilní aplikace.

Eventový fotograf ***Stanislav Milata*** objasní, jak správně nabriefovat svého fotografa a na co si dát pozor, pokud chcete mít ty nejkrásnější fotky.

Přednášku uzavře ***Vítězslav Stránský***, pořadatel festivalu UL-LET a obchodní konzultant AV MEDIA, který představí nejnovější technologické trendy a cestu, jak spolupracovat s technologickými dodavateli tak, aby váš event neměl chybu.

Details

Date:
30. 3. 2017
Time:
20:00 - 22:30
Cost:
Zdarma
Website:
https://www.facebook.com/events/1233934786714775/
Pořadatel:
Impact HUB

Místo konání

Impact HUB Prague
Drtinova 557/10
Praha, Praha 150 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
www.hubpraha.cz

Diskuze k akci