Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Eshopista: HR a Employer Branding v e-commerce

Čtvrtek 16. 5. od 14:30 - 19:30

| 990Kč

5. ročník diskuzní platformy Eshopista

Brzdí vás fluktuace zaměstnanců a komplikované hledání plnohodnotné náhrady? Chtěli byste své HR procesy zefektivnit? Máme pro vás řešení.

Na příštím Eshopistovi se dozvíte, jak přední české a moravské firmy upoutávají zájem klíčových lidí a čím je motivují. Poradíme vám, jak řešit flexibilní zaměstnávání u agilních projektů a nevynecháme ani trendy zaměstnávání na regionálním i mezinárodním trhu.

Panelová diskuze se dotkne zásadních témat, která souvisí s firemní kulturou a Employer Brandingem. Dozvíte se, v čem se liší podmínky českých a moravských firem. Poznáte rozdílné výzvy a řešení agenturního, e-shopového nebo start-upového HR. V neposlední řadě vám přiblížíme, jak k současné situaci na trhu práce přistupují velké i malé firmy. Na toto téma jsme si pozvali několik expertů z různých firem e-commerce jako je Acomware, ASTRATEX, BiddingTools nebo Bella Rose.

O své zkušenosti se podělí například Jiří Hlavenka (Kiwi.com), Jindřich Fáborský (Digisemestr), Martina Svadbíková (Bella Rose), Marek Premus (Alza), Pavlína Zábojníková (Online People), Rostislav Urbánek (BiddingTools Group), Kateřina Bláhová (Acomware), Martin Svoboda (ASTRATEX) a Petra Stupková (Legitas).

Cena vstupenky je 990,– Kč bez DPH.

Details

Date:
Čtvrtek 16. 5.
Time:
14:30 - 19:30
Cost:
990Kč
Website:
https://www.eshopista.cz/cz/home
Pořadatel:
Acomware
Website:
acomware.cz

Místo konání

Impact Hub Brno
Cyrilská 7
Brno, Jihomoravský kraj 602 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
https://www.hubbrno.cz/