Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Eshopista.cz: Budování značky v e-commerce

20. 6. 2019 od 14:30 - 19:30

Ve čtvrtek 20. června 2019 se v prostorách Žlutých lázní v Praze účastníci akce Eshopista.cz zaměří na téma budování značky. O zkušenosti z praxe a nejnovější trendy se s posluchači podělí Radek Ondrašík z Notina, Hana Zachová z Glami, Lukáš Burda z Footshoopu a řada dalších inspirativních osobností české e-commerce. Na vzdělávací program naváže afterparty, kterou bude provázet moderátor a DJ Nasty.

Mít zajímavý produkt nebo službu nestačí. Aby si k vám zákazníci našli cestu, musí se jim vaše značka vrýt do paměti. Úvodní přednáška se zaměří na budování značky v online světě. Marketingový ředitel Notino.cz Radek Ondrašík přiblíží, jak se propojují světy retailu a onlinu, co potřebujete pro získání loajálního zákazníka a s jakými přesahy musí e-shopy pracovat, aby jejich snažení bylo úspěšné.

V rámci panelové diskuze se na jednom pódiu setkají významní hráči českého fashion odvětví. Lukáš Burda (Footshop), Hana Zachová (Glami), Eva Balaštíková a Jaroslav Kaucký (Urban Store) představí, jaké pokročilejší strategie budování značky v boji o zákazníky e-shopů využívají.

Inspirativní blog se zaměří na dva odlišné přístupy v budování brandu, a to pro velké multikomoditní e-shopy a specializované e-shopy. O své osobní zkušenosti se podělí Marek Říha z konzultační společnosti Acomware a Tomáš Haškovec z e-shopu SpokojenyPes.cz.

V závěrečném expertním bloku vystoupí UX Designer Jan Kvasnička, který poodhalí, jak redesign souvisí se změnou značky i celkové strategie. Influencerka Gabriela Heclová a rapper a Youtuber Johny Machette se budou věnovat influecer marketingu na YouTube a Instagramu.

Po ukončení vzdělávací části programu odstartuje afterparty, která bude oslavou ukončení 5. ročníku E-shopisty.

Details

Date:
20. 6. 2019
Time:
14:30 - 19:30
Website:
https://eshopista.cz/
Pořadatel:
Acomware
Website:
acomware.cz

Místo konání

Žluté lázně
Podolské nábřeží 3/1184
Praha, Česká republika
+ Google Mapa
Website:
https://www.zlutelazne.cz/