Načítám Akce
  • akce již proběhla.

E-commerce Day 2019

21. 9. 2019 od 09:00 - 17:00

| zdarma
banner_magaziny_ecommerce_day_2

Celodenní konference pro e-shopy: E-commerce Day 2019

V září 21. se bude konat celodenní konference pro e-shopy E-commerce Day v brněnském Impact Hubu. Těšit se můžete na opravdu nabitý program plný předních českých odborníků z online světa. Akci pořádá GUG (Google User Group) společně s partnery jako jsou Google, Shoptet, Smartemailing, Collabim a mnoho dalších. Díky partnerům a organizátorům je pro Vás konference zcela zdarma, stačí se jen registrovat na webu akce:

https://ecommerceday.cz/registrace

Můžete se těšit na témata z oblasti marketingu, práva, logistiky, účetnictví a všeho, co je pro úspěšný e-shop důležité. Odnesete si zkrátka všechny klíčové informace pro úspěšné provozování internetového obchodu.  

Ve světě online se nachází obrovský potenciál pro všechny, kteří tuto příležitost dokáží správně uchopit. Jak ale jistě víte, uspět na internetu je díky narůstající konkurenci čím dál náročnější. Proto je nezbytné zaměřit svou pozornost na faktory, které dříve nebyly nutností. 

Podle posledního průzkumu Českého statistického úřadu nakoupila na internetu za poslední půl rok více než polovina Čechů.

A tato čísla každým rokem neuvěřitelně rychle rostou. Svědčí o tom i počet aktivních uživatelů internetu, který za posledních 10 let narostl téměř o polovinu.

Česko je navíc jedna ze zemí, kde je největší podíl e-shopů na počet obyvatel. V ČR je aktuálně přes 41 tisíc e-shopů, které mají podíl 10,2 % na maloobchodním trhu a tento podíl se každým rokem zvyšuje. 

 

 

Details

Date:
21. 9. 2019
Time:
09:00 - 17:00
Cost:
zdarma
Event Tags:
, , , ,
Website:
https://www.ecommerceday.cz/
Pořadatel:
GBG Brno
Website:
https://www.facebook.com/GBGBrno

Místo konání

Impact Hub Brno
Cyrilská 7
Brno, Jihomoravský kraj 602 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
https://www.hubbrno.cz/