Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Data Festival Prague 2018

25. 4. 2018 od 09:30 - 16:30

| Zdarma

Data Festival boří mýty kolem dat. Není to tak složité, dokážou se s nimi super věci, a i ty to zvládneš. Přijď se na nás podívat, Festival je tu celý den!

Data Festival je první otevřená akce pro zájemce o problematiku dat a všeho, co s nimi souvisí. Jako u každého správného festivalu si zde každý najde to svoje. Přednášky o základech práce s daty, pokročilejší workshopy pro začátečníky i mírně pokročilé na řadu témat od vizualizace, přes analýzy textových dat, internet věcí, až po data science, interaktivní hry s daty nebo umění v datech. Studenti se mohou podívat, jak se problematika dat dá studovat, lidé, co už s daty pracují, budou vidět, kam se dále posouvat a všichni mohou bez bariér promluvit se zavedenými firmami a startupy, které s daty pracují.

Bude to legrace!

*Hlavní program – veletrh zapojených firem z oblasti datové analytiky a business inteligence v prostorách Atria Rajské budovy

*Doprovodný program – přednášky, workshopy, panelovky, umění v datech, aktuální trendy a kupa inspirace!

Sleduj tuto událost nebo se neváhej podívat na web Data Festivalu, kde již brzy zveřejníme nejnovější informace o zapojených firmách a doprovodném programu.

Data Festival je součástí programu ‚Rok business analytiky 2018‘, společné iniciativy Vysoké školy ekonomické v Praze a insiders 4.0 (Controller Institut).

Details

Date:
25. 4. 2018
Time:
09:30 - 16:30
Cost:
Zdarma
Website:
http://datafestivalprague.cz/
Pořadatel:
FIS VŠE
Website:
http://fis.vse.cz/

Místo konání

VŠE Praha
nám. Winstona Churchilla 1938/4
Praha 3, 130 67 Česká republika
+ Google Mapa