Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Czech On-line Expo

Pátek 29. 3. - Sobota 30. 3.

Příležitost najít si práci v marketingu budou mít všichni, kdo přijdou nasát vědomosti na březnový veletrh pro e-shopaře, marketéry a online podnikatele Czech On-line Expo. Kromě burzy pracovních příležitostí slibuje veletrh více přednášek a nově i řadu atraktivních workshopů. Zájemci z řad vystavovatelů a účastníků by si měli v kalendáři zakroužkovat datum 29. až 30. března 2019.

Veletrh, který se ještě loni jmenoval E-shop Summit & Expo, se koná v prostorách Výstaviště v pražských Holešovicích. Program 12 odborných summitů garantují takové marketingové hvězdy, jako například Martin Brablec z Obsahové agentury, UX a CRO konzultant David Kočí, odborník na SEO Pavel Ungr, expert na zákaznickou péči Mário Roženský a mnozí další. Krom toho se o své know-how podělí i samotní vystavovatelé. Jejich přednášky budou probíhat mimo odborné konference v sále pro partnery. Návštěvníky tak čeká více než 60 hodin inspirace, novinek a trendů, které jim budou jednotliví specialisté postupně dávkovat přibližně ve 100 přednáškách. Na ty, kteří dávají před teorií přednost praxi, čeká dalších 40 hodin workshopů. Už teď je jisté, že na SEO Summitu se návštěvníci mohou těšit třeba na přednášku linkbuildera Filipa Podstavce, Jana Tichého z TASTE nebo Jaroslava Hlavinku ze Seznam.cz.

Vystavovatelé i návštěvníci se mohou v rámci Czech On-line Expo rovněž těšit na burzu pracovních příležitostí. Reagujeme tím na dlouhotrvající situaci na trhu práce, kde zoufale chybí kvalitní pracovníci se zkušenostmi. Využijeme vysokou koncentraci lidí pohybujících se v marketingu a online prostředí a na jednom místě pro ně shromáždíme pracovní poptávky od všech vystavovatelů. Během dvou hodin si tak návštěvník může odbýt třeba i čtyři kolečka pracovních pohovorů,“ vysvětluje Kalianko.

Details

Start:
Pátek 29. 3.
End:
Sobota 30. 3.
Website:
https://www.czechonlineexpo.cz/
Pořadatel:
OnCon
Website:
http://www.oncon.cz/

Místo konání

Výstaviště Holešovice
Praha, Česká republika
+ Google Mapa