Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Communication Summit 2018

30. 5. 2018 od 09:00 - 20:00

| 10900 Kč

„Opusťte svá sila“ neboli „Leave Your Silos“ je hlavní myšlenkou Communication Summitu, který je společným projektem společností Blue Events a mezinárodní konference PIAF (Prague International Advertising Festival), na jejíž 8. ročník navazuje. Uskuteční se 30. května 2018 ve Slovanském dome v Praze.

Communication Summit představuje na českém trhu novou platformu, kde se spolu setkají všechny strany: jak zástupci klientů (firem a institucí), tak zástupci komunikačních a marketingových agentur.

Ti všichni neustále hledají cesty, jak se zákazníky komunikovat efektivněji, jak k nim lépe proniknout. V situaci, kdy dochází k rozpadu na jednotlivé komunikační disciplíny, se soudržnost informací ztrácí. Zákazníci však nevnímají jednotlivé komunikační disciplíny odděleně jako odborníci, a v jejich hlavách vzniká často chaos. Communication Summit 2018 je místem, kde si budeme připomínat základní pravidlo: sdělení má být jedno, i když jeho prostředků je mnoho.

Summit se bude věnovat všem komunikačním disciplínám, s  přihlášením se k aktuálnímu trendu jejich integrace. O svoje worst a best practices se v rámci společného programu podělí zástupci klientských firem a dodavatelé komunikačních řešení.  Odpoledne se program překlopí do 4 specializovaných diskusních sekcí, které se budou věnovat efektivitě investic v komunikaci, trendům v reklamě, PR ve světě bez sil a komunikaci ve státní správě.

Program Summitu uzavře přehlídka vítězných prací mezinárodní kreativní soutěže PIAF Awards, která vyvrcholí vyhlášením vítězů za účasti mezinárodní odborné poroty a zástupců oceněných agentur i klientů.

Details

Date:
30. 5. 2018
Time:
09:00 - 20:00
Cost:
10900 Kč
Website:
http://www.communicationsummit.cz/
Pořadatel:
Blue Events
Phone:
+420 222 749 841
Website:
http://www.blueevents.eu/

Místo konání

Slovanský dům
Na Příkopě 22
Praha 1, Praha 110 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
http://www.slovanskydum.cz/