Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Blogerfest

9. 6. 2018 od 09:00 - 18:00

| 350 Kč

Kdybychom chtěli spočítat všechny české blogy, nikdy se vám to nepodaří. Každopádně jsou jich tisíce. Denně vznikají nové – lifestylové, sportovní, kosmetické, fashion, ale i hodně úzce zaměřené.

Co je Blogerfest?

Je to celodenní konference zaměřená na blogy, blogování a vše kolem. Přednášející i účastníci budou známí i méně známí blogeři a influenceři. Během celého dne proběhnou přednášky, workshopy a networking. Ať už mezi blogery navzájem, tak mezi značkami a blogery.

Koho na Blogerfestu uvidíte

Vystoupí například Tereza Salte a Sandra Ježková z Elite Bloggers, které si připravili přednášku nejen o tom, jak uspět v blogování, ale také o žhavém tématu – blogy a spolupráce.

Gabriela Bartošovská z blogu Recepty dětem se podělí o zkušenosti s budováním komunity a tím, jak si vytvořit vlastní značku. Je to nejen blogerka, ale také marketérka a spisovatelka.

Lukáš Rada z blogu Two Gentlemen řekne, jak blog propagovat. Vše budou samozřejmě vlastní tipy, které jim společně s Adamem Šafránkem fungují.

Veronika Tázlerová ze Stylish coffee se s blogery podělí o tipy jak na Instagram: jak fungují stories, ale proč se třeba “vykašlat na algoritmus”.

Tématem Andy Pavelcové z Fit&fabulous budou důvody, proč psát blog – je špatné chtít za psaní to peníze? Jak spolupráce ovlivnily svět blogování?

Tereza Dvořáková má úspěšný blog Latereza a je také copywriterkou na volné noze. Rozpovídá se o psaní a o tom, jak psát takové články, které budou chtít lidé číst. A nejen to. Dozvíte se taky, jak psát nadpisy a proč řešit SEO?

Posledním spíkrem bude Kristýna Dolejšová – blogerka, zakladatelka projektu Za normální holky, která nedávno vydala vlastní knihu nazvanou Bez filtru. O “realitě” na sociálních sítích také bude její přednáška.

Proč přijít?

Ať už jste zkušený bloger, copywriter, instagramer… nebo o blogování teprve uvažujete, určitě se dozvíte nové tipy, načerpáte svěží inspiraci a získáte spoustu kontaktů. Během přestávek budou pro blogery připravené workshopy a možnosti k navázání spoluprací. Došito a Tamarki si připravili tvůrčí workshopy. Bude se soutěžit – přímo na místě i na sociálních sítích. O krásné dárky od partnerů: třeba lahve prosecca, poukázky na půjčení koloběžek, o značkové termo prádlo, kosmetické produkty a mnoho dalšího. Na místě se dozvíte o tom, jak se zapojit do sítě Elite Bloggers, jak si vydělat prostřednictvím Plné peněženky nebo založením e-shopu.

Kdo za Blogerfestem stojí?

Agentura GetFound se specializuje na linkbuilding – propojuje své klienty s dalšími weby a také často spolupracuje s blogery. Pořádání Blogerfestu považují za důležitou součást budování vztahů s blogery, zároveň taková akce v České republice zatím chyběla.

Details

Date:
9. 6. 2018
Time:
09:00 - 18:00
Cost:
350 Kč
Website:
https://www.smsticket.cz/vstupenky/12707-blogerfest
Pořadatel:
GetFound
Website:
http://www.getfound.cz/

Místo konání

Venuše ve Švehlovce
Slavíkova 22
Praha, Praha Česká republika
+ Google Mapa
Website:
http://www.venuse-ve-svehlovce.cz/