Načítám Akce
  • akce již proběhla.

2F Talks: Nástroje pod lupou #1 Trello

29. 3. 2017 od 18:30 - 20:00

| 50Kč

Při naší práci používáme celou paletu nástrojů – mailového klienta, textové nebo grafické editory, instant messengery nebo aplikace pro projektový management. A protože jich používáme skutečně mnoho, nemáme prostor číst jejich podrobné dokumentace a už vůbec ne sledovat jejich neustálý vývoj.

Ale co když nám tím pádem unikají klíčové funkce, které by zcela mohly změnit, jak daný nástroj používáme? Co když aplikace celou dobu obsahuje schované tlačítko, které řeší něco, co musíme každý den komplikovaně obcházet? Nemůže se stát, že bychom z nástroje mohli získat více tím, že bychom pouze změnili způsob, jak ho používáme?

Protože je těchto skrytých tajemství požehnaně, vybrali jsme jako první nástroj Trello a u odhalíme funkce, které jste mohli snadno přehlédnout. Zároveň vám ukážeme, jak s tímot nástrojem sami pracujeme a co se nám osvědčilo.

— PRO KOHO JE 2F TALK PŘÍNOSNÝ —

Přednáška je vhodná pro projekťáky, accounty a jiné managery, kteří už s Trellem mají zkušenosti a chtějí jeho skrytých možností maximálně využít pro ještě lepší zadávání práce a plánování projektů.

————————–————————–————————–————-
Cena za vstupenku je 50 Kč. Proč akce není zdarma? Věříme, že nám symbolický poplatek pomůže získat závaznější registrace. Jinak zasvítí sluníčko a budeme mluvit do prázdna, víte jak to chodí

Těšíme se na vás v našich letenských kanclech!

Details

Date:
29. 3. 2017
Time:
18:30 - 20:00
Cost:
50Kč
Website:
https://www.facebook.com/events/176039889568635/
Pořadatel:
2FRESH
Website:
www.2fresh.cz

Místo konání

2FRESH
Františka Křížka 362/1
Praha 7, Praha 170 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
http://2fresh.cz

Diskuze k akci