Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

11. Affiliate konference

1. 11. 2017 od 09:00 - 17:30

1452Kč

Další, tentokrát již 11. Affiliate konference přinese další soubor odborných přednášek ze všech oblastí výkonnostního online marketingu. Představíme vám nové trendy, které pomohou vaše projekty posunout na vyšší úroveň.

Pečlivě vybíráme program tak, aby pro vás přednášky měli přidanou hodnotu, abyste se dozvěděli a naučili nové věci, které můžete ihned využít v praxi.

Na konferenci budou vyhlášeny výsledky unikátní soutěže pro affiliate partnery z České republiky a ze Slovenska Affiliateprojektroku.cz. Oceněni budou ty nejzajímavější affiliate projekty. Přihlásit se můžete i vy – registrace otevřena až do 30. 9. 2017. Více informací najdete zde.

Do programu je opět zařazena i oblíbená panelová diskuze, za účasti affiliate odborníků z ČR i ze Slovenska.

Nedílnou součástí konference je samozřejmě vždy networking a afterparty.

Těšíme se na vás na jedničkové 11. Affiliate konferenci ve středu 1. 11. 2017 v Praze! Kdo se nemůže dočkat, může se s ostatními affiliate nadšenci potkat 26. 9. 2017 v Bratislavě na naší 3. Affiliate konferenci na Slovensku.

Vize Affiliate konference pro inzerenty (e-shopy)

Naučit širokou veřejnost v e-commerce využívat síly affiliate marketingu pro online prodej. Odpovědět na otázku Proč je na západ od našich hranic affiliate na stejné úrovni jako další druhy internetové reklamy?
Konference vás přesvědčí, že cesta affiliate marketingu je ta správná pro zefektivnění vašich marketingových rozpočtů. Největší e-shopy realizují v affiliate až 15% svého celkového obratu.

Vize Affiliate konference pro publishery (majitele webů)

Vzdělávat komunitu publisherů, kteří vlastní a provozují webové projekty v oblasti výkonnostního marketingu a dalších disciplínách e-commerce. Sdílet s nimi zkušenosti, poskytovat nové informace a znalosti, které pak pozitivně ovlivní počet objednávek, které publisher přivádí inzerentovi.
Mezi tyto disciplíny patří například SEO, UX, PPC, link building, brand building a marketing na sociálních sítích, který si v poslední době získává stále větší prostor a důležitost v marketingovém mixu.

Podrobnosti

Datum:
1. 11. 2017
Čas:
09:00 - 17:30
Cena:
1452Kč
Webová stránka:
http://www.affiliatekonference.cz/

Pořadatel

VIVnetworks.com
Webová stránka:
www.VIVnetworks.com

Místo konání

Café Louvre
Národní 22
Praha 1, Praha 110 00 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
http://www.cafelouvre.cz/