Načítám Akce
  • akce již proběhla.

10. Affiliate konference

4. 4. 2017 od 10:00 - 16:30

| 1815Kč

Jubilejní 10. Affiliate konference přinese dosud největší koncentraci odborníků na výkonnostní online marketing. Na konferenci vystoupí čtyři top affiliate partneři z různých oborů, kteří představí své affiliate projekty s jasnou přidanou hodnotu pro inzerenty i koncové uživatele. Představí, jak se na affiliate spolupráci dívají oni, jak řeší budování brandu a svou další budoucnost v affiliate.

Z řad inzerentů se můžete těšit na vystoupení zástupců dvou velkých e-shopů. Dozvíte se jak s affiliate pracuje už 4 roky největší český fashion e-shop ZOOT a také jaká jsou specifika reklamy na léky a medicínské produkty – toto téma osvětlí zástupce Dr.Max.

Mimo to, se dozvíte, jak správně nasadit Google Analytics (a to jak na straně inzerenta tak i partnera), abyste dostávali relevantní informace, které slouží k optimalizaci affiliate marketingu.
Jako inspirace pro vaše další kroky v affiliate pak poslouží přednáška, kterou bude mít jeden z čelních představitelů CJ.com Jules Bazley o tom, jak s affiliate pracují velcí retaileři z UK.

Nedílnou součástí každého setkání je také networking a chybět nebude ani oblíbená afterparty.

Details

Date:
4. 4. 2017
Time:
10:00 - 16:30
Cost:
1815Kč
Website:
http://www.affiliatekonference.cz/
Pořadatel:
VIVnetworks.com
Website:
www.VIVnetworks.com

Místo konání

Radlická – kulturní sportovna
Za Ženskými domovy 125/5
Praha 5, Praha 150 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
http://kulturnisportovna.cz/

Diskuze k akci