TOP virály týdne: Zásah skladníků v Ostravě

Hrdinů není nikdy dost! A je úplně jedno, jestli se jedná o skladníky, kandidáta na prezidenta nebo mladé sboristy.

Zásah skladníků v Ostravě

Světová média píší o sehraném zásahu skladníků proti zlodějům v Ostravě. Z kamerového záznamu společnosti Stavebniny DEK je doslova virál!


Horáček zničil Soukupovi nástěnku

Michal Horáček přepsal u nástěnky pravidla a přinesl si vlastní fotky. Jaromíra Soukupa tak dokonale proškolil v tom, jak se dělá show před televizními kamerami.


Nevšední chilli sbor

Tenhle šílený dirigent donutil každého ve svém sboru pozřít chilli papričku Ghost Pepper, která byla v roce 2007 zapsána do Guinnessovy knihy rekordů jako nejpálivější paprika světa!


CZC.CZ rozpovídal tiskárnu

Už jste si někdy povídali s živou tiskárnou? Tito studenti ČVUT a náhodní kolemjdoucí ano!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Top virály týdne: Pivo, hudba a vnadná těla

Náš aktuální výběr nejlepších virálů zahrnuje všechno, co můžete v pátek od života chtít. Perfektní pivní zážitek, vysportované dívky a svalnaté muže, taneční party a v zájmu bezpečnosti nechybí ani kondom. Jestli hledáte inspiraci na večer, tady si jistě vyberete.
Přečtěte si více

TOP virály června: Hračky pro dospělé

S ohledem na naše neodkladné cesty za fotbalem do Polska a organizaci Startup Summitu jsme virály trochu zanedbávali, o to větší kolekci úspěchů virálního marketingu jsme si ale nachystali tentokrát. A je pozoruhodné sledovat, co všechno jsou dospělí lidé schopni vymyslet a podniknout, aby upoutali pozornost internetového publika.