Za týden se koná Demoday Coding Bootcamp. Završí 12 týdnů programování

Před několika týdny jsme psali o Coding Bootcamp Praha, jediném coding bootcampu v České republice, který již druhým rokem přivádí do IT desítky nových specialistů. Šestý běh Coding Bootcamp Praha byl zahájen na konci dubna. V pouhých dvanácti týdnech se studenti naučili programovat webové aplikace. A na Demoday budou prezentovat vrchol své práce – finální týmový projekt.

Demoday se uskuteční již 13. července v odpoledních hodinách. Hostit ho bude nově otevřený coworkingový prostor HubHub v ulici Na Příkopě. Vstup je po předchozí registraci volný pro každého, kdo má zájem o programování a práci v technologických firmách.

„Aktuální Demo Day pořádáme v HubHubu a těšíme se, až uvidíme výsledky projektů našich talentovaných studentů. Někteří naši studenti plánují pracovat v budoucnu jako programátoři–digitální nomádi či využít své znalosti pro založení tech startupu. Proto vidíme přirozenou symbiózu se startupovým prostředím,“ říká Jana Večerková, zakladatelka projektu.

Přednášky i projekty

A jak bude vlastně Demoday probíhat? Demoday je rozdělen na dvě části. V první části po úvodním slovu zakladatelů Bootcampu se návštěvníci mohou těšit na talk od Andrew Elliotta, spoluzakladatele Techloop.io, na téma „Top Tricks to Get a Job in a Tech Company“.

Následovat bude přednáška na téma „Hacking Your First Job“ od Jana Kosnara, Technical Consultant & Solution Architect v Inventi. Na téma „Make Your Company Agile“ promluví Alex Karshin, CTO Startupjobs a CEO Flexbox. A na závěr s osobním příběhem z prvního běhu bootcampu vystoupí Daniela Zelinková.

Poté již vypukne vrchol celého Demoday. V rámci něho studenti aktuálního běhu odprezentují své projekty a především to, co se byli schopni za 12 týdnů naučit.

„Při eventech v HubHubu se snažíme zapojovat nejen své členy, ale také širší komunitu, která se chce dále rozvíjet, pomáhat si a vzdělávat se. Ve spolupráci s Coding Bootcamp Praha tyto hodnoty sdílíme a jsme rádi, že můžeme být součástí projektu, který vzdělává v oblasti programování a vývoje webových aplikací a pomáhá tak lidem dále růst. To je ostatně i jeden z cílů HubHubu – posouvat podnikání a lidi na vyšší úroveň,“ říká Natália Kisková, Global Head of HubHub.

Ať už Vás zajímá jak nejlépe získat práci – a uspět – v těch nejlepších technologických firmách, chcete udělat svou firmu agilnější, najímáte programátory či máte rádi dobrou pizzu, pivo a víno, zaregistrujte se co nejdříve, protože počet míst je velmi limitovaný.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Google: podle českých studentů nejatraktivnější zaměstnavatel

Čeští studenti nechtějí nikam jinam než do Googlu. Nezáleží přitom až tolik na oboru jejich studia. Internetový gigant je mezi nimi podle aktuálně zveřejněného výsledku průzkumu Czech Republic's Most Attractive Employers 2015 tím nejžádanějším zaměstnavatelem. Firma zvítězila u studentů IT oborů i ekonomických škol, u dalších dvou kategorií si Google připsal čtvrté místo.