Za týden se koná Demoday Coding Bootcamp. Završí 12 týdnů programování

Před několika týdny jsme psali o Coding Bootcamp Praha, jediném coding bootcampu v České republice, který již druhým rokem přivádí do IT desítky nových specialistů. Šestý běh Coding Bootcamp Praha byl zahájen na konci dubna. V pouhých dvanácti týdnech se studenti naučili programovat webové aplikace. A na Demoday budou prezentovat vrchol své práce – finální týmový projekt.

Demoday se uskuteční již 13. července v odpoledních hodinách. Hostit ho bude nově otevřený coworkingový prostor HubHub v ulici Na Příkopě. Vstup je po předchozí registraci volný pro každého, kdo má zájem o programování a práci v technologických firmách.

„Aktuální Demo Day pořádáme v HubHubu a těšíme se, až uvidíme výsledky projektů našich talentovaných studentů. Někteří naši studenti plánují pracovat v budoucnu jako programátoři–digitální nomádi či využít své znalosti pro založení tech startupu. Proto vidíme přirozenou symbiózu se startupovým prostředím,“ říká Jana Večerková, zakladatelka projektu.

Přednášky i projekty

A jak bude vlastně Demoday probíhat? Demoday je rozdělen na dvě části. V první části po úvodním slovu zakladatelů Bootcampu se návštěvníci mohou těšit na talk od Andrew Elliotta, spoluzakladatele Techloop.io, na téma „Top Tricks to Get a Job in a Tech Company“.

Následovat bude přednáška na téma „Hacking Your First Job“ od Jana Kosnara, Technical Consultant & Solution Architect v Inventi. Na téma „Make Your Company Agile“ promluví Alex Karshin, CTO Startupjobs a CEO Flexbox. A na závěr s osobním příběhem z prvního běhu bootcampu vystoupí Daniela Zelinková.

Poté již vypukne vrchol celého Demoday. V rámci něho studenti aktuálního běhu odprezentují své projekty a především to, co se byli schopni za 12 týdnů naučit.

„Při eventech v HubHubu se snažíme zapojovat nejen své členy, ale také širší komunitu, která se chce dále rozvíjet, pomáhat si a vzdělávat se. Ve spolupráci s Coding Bootcamp Praha tyto hodnoty sdílíme a jsme rádi, že můžeme být součástí projektu, který vzdělává v oblasti programování a vývoje webových aplikací a pomáhá tak lidem dále růst. To je ostatně i jeden z cílů HubHubu – posouvat podnikání a lidi na vyšší úroveň,“ říká Natália Kisková, Global Head of HubHub.

Ať už Vás zajímá jak nejlépe získat práci – a uspět – v těch nejlepších technologických firmách, chcete udělat svou firmu agilnější, najímáte programátory či máte rádi dobrou pizzu, pivo a víno, zaregistrujte se co nejdříve, protože počet míst je velmi limitovaný.

Total
0
Shares
Další články