YouTube Audio Library nabízí kreativcům 150 melodií zdarma, nejen do videa

Správně zvolená hudba je u videa v podstatě stejně důležitá jako samotné pohyblivé obrázky. YouTube otevřel databázi 150 hudebních stop v rámci služby Audio Library. A mimochodem, úplně zadarmo.

Chcete do svého videa vhodnou hudbu, nechcete se dostat do křížku s autorskými právy, ale přitom je váš rozpočet spíš menší než větší? Pak vám může přijít vhod novinka od YouTube nazvaná Audio Library.

Audio Library spustil Google dnes a její největší výhodou je, že všechny obsažené melodie jsou zcela zdarma. Navíc, jejich použití není omezeno pouze na YouTube videa, jak by snad bylo možné předpokládat. Naopak, blogový příspěvek, ve kterém YouTube novinku představilo, vysloveně zmiňuje, že je lze použít “navždy, k jakýmkoliv kreativním účelům”.

Písně lze přímo v knihovně procházet podle žánru, nálady, kterou vyvolávají, nástrojů, které v ní zní, a délky melodie. během výběru lze vše přehrávat ze streamu, stáhnout je potom melodie možné jako MP3 v kvalitě 320 Kbps.

audiolib

A na závěr ještě jedna drobnost. Tým YouTube shání umělce, kteří by byli ochotni do knihovny přispět dalšími melodiemi. Pokud se na to cítíte, a máte zájem blýsknout se v Audio Library svou vlastní hudbou, můžete společnost kontaktovat přes tento formulář.

Total
0
Shares
Další články