Webovému vyhledávání opět vládla televize: Důležitý byl tentokrát špenát, nová partnerka Romana Vojtka a Leoš Mareš

Jestli čekáte Vánoce, zapomeňte. Vyhledávání na Seznamu prostě vládne televize. Zájem může povzbudit už jen to, když se jedná o kombinaci televize a Leoše Mareše nebo televize a hádek v prostřenu. Taky jste například řešili, odkud je špenátová polévka? Aneb internetové vyhledávání minulého týdne je tady.

  1. 1. StarDance 2015 výsledky – nárůst hledanosti o 3 683 %

Ano, zájem o StarDance pořád trvá, takže na prvním místě máme pravidelné taneční okénko. V sobotu byl vyřazen k všeobecnému překvapení jeden z favoritů letošního ročníku Leoš Mareš. Pod náporem emocí mu dokonce ukápla slza a neopomněl situaci glosovat i na sociálních sítích. Každá sranda jednou končí, ve vtipkování ovšem dál pokračuje komik Lukáš Pavlásek, který naopak sklidil vlnu kritiky za to, že nevypadl. Atmosféra každým kolem přituhuje a my ji samozřejmě budeme dál monitorovat, protože jestli se soutěž v žebříčku neobjeví i příští týden, bude to větší šok, než skutečnost, že dotančil Mareš.

2. SuperStar kdo vypadl 29. 11. 2015, Dalibor Slepčík – nárůst hledanosti o 2 644 %

Podobný scénář se psal i na druhém místě, protože jinou televizní soutěž také opustil naprosto nečekaně jeden z adeptů na vítězství. SuperStar opustil Dalibor Slepčík, fanynky prolévaly slzy a nevěřícně kroutily hlavou. Samotný zpěvák to však vzal v klidu a prohlásil, že je v pohodě a těší se na relativní volno, které ho teď čeká. Současně údajně věděl, že vypadne, a proto se v zákulisí vsadil s ostatními soutěžícími. Tak doufáme, že výhra v téhle sázce je aspoň příjemná náplast.

 

Hezké ráno přeji ?

Fotka zveřejněná uživatelem Dalibor Slepčík (@daliborslepcik),

Jedna z mnoha fanynkami oceňovaných fotek na jednom z mnoha falešných instagramových účtů Dalibora.

3. www.Decko.cz adventní kalendář 2015 – nárůst hledanosti o 9 974 %

Dětský kanál veřejnoprávní České televize Déčko připravil pro svoje (nejen) malé diváky již tradiční interaktivní adventní kalendář, kde se každý prosincový den až do toho Štědrého otevírá nová hra, pohádka či animace. Roztomilost, která na chvíli zabaví každého a pomůže navodit tu správnou vánoční náladu. Hlavně, když děti sednou k počítači a mámy můžou péct.

4. Petra Vraspírová Mamma Mia! – nárůst hledanosti o 18 586 %

Kauza Romana Vojtka, který opustil svoji těhotnou manželku, rezonovala českými médii i naším žebříčkem letos v březnu. Situace se do světel bulvárních reflektorů vrátila minulý týden, kdy se provalilo, že herec si pár měsíců po rozchodu našel novou partnerku. Ano, chápete správně, dotyčná se jmenuje Petra Vraspírová a hraje v muzikálu Mamma Mia!. Vojtek má se svojí exmanželkou všechno vyjasněné a o společné potomky se vzorně stará, takže všechno je zalité sluncem a všichni budou žít šťastně až do smrti. Konec hlášení!

5. Špenátová polévka země původu – absolutní nárůst

Jestli jste si mysleli, že únik z víru televize a bulváru poskytne alespoň páté místo, pak vás musíme zklamat. O původ špenátové polévky se totiž vsadili účastníci kuchařské reality show Prostřeno! Tak schválně, víte, odkud pochází, nebo budete muset použít internet tak jako my ostatní? Jsme zvědaví, k jakým výsledkům dojdete. Každopádně se ukazuje, že kuchaři z lidu mají netušené znalosti.

spinach everywhere

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Otevřelo se datové centrum ServerPark, má nejvyšší zabezpečení u nás. Podívejte se

V pražské Hostivaři bylo dnes otevřeno nejmodernější datové centrum pro provoz velkých internetových projektů v Česku. Jmenuje se ServerPark a postavila si ho firma VSHosting, jeden z velkých domácích serverových poskytovatelů. Nakonec tu bude až 7 500 serverů s celkovou kapacitou 15 petabytů dat a 500 000 gigabytů operační paměti