WebExpo zveřejnilo program a další jména, Prahu navštíví hvězdy z MailChimpu i SoundCloudu

Konference WebExpo 2015 konající se 19. a 20. září v pražském paláci Lucerna a v kině Světozor tento týden představila svůj program. Kromě toho byla odhalena další jména. Účastníci mohou potkat spíkry z firem, jako jsou Twitter, Google, Microsoft, Avast, Facebook, Rockaway, Skype, SoundCloud, BBC a mnoha dalších.

TyInternety pro vás přinášejí seznam několika nově představených jmen, která byste si neměli na konferenci nechat ujít.

Gregg Bernstein

Vede kvalitativní výzkum ve společnosti MailChimp. Ve své přednášce Full Stories se zaměří na způsoby, jak co nejlépe pracovat s informacemi z big data a přiblíží, jakou roli sehrává kontext v uživatelském a produktovém výzkumu. Podělí se zároveň o metody, které pomohou nastavit vývoj produktů s ohledem na dostatek cenných informací.

Michael Leander

Marketér, trenér, konzultant a zakladatel firmy Markedu. Své vystoupení 5 Ways to Your Greatest Marketing Hits with BASS zaměří na doporučení, díky kterým lze dosáhnout těch nejlepších marketingových výsledků propojením byznysu, umění a vědeckých poznatků. Michael řídil několik veřejných i soukromých společností. Pomáhal globálním korporacím i začínajícím startupům na cestě k úspěchu.

Cole Mercer

Rodák z USA pracující v Německu pro firmu SoundCloud jako Senior Product Manager. V přednášce Defining Product Success: Using the HEART Metrics Framework bude definovat úspěšnost měřenou pomocí správných produktových metrik. Tohoto spíkra by si neměli nechat ujít ani produktoví manažeři.

Rachel Willmer

Tato britská programátorka vzbudila v IT světě pozdvižení svým webem Luzme, který poskytuje cenové srovnání e-booků. Dva roky pracovala na datovém řešení typu real-time a v Praze se podělí o své zkušenosti v rámci přednášky Why I Chose Firebase to add Real-Time Data to Luzme.

Tahle parta expertů na internetový byznys, design a development doplní dříve oznámená hvězdná jména, jako jsou například Jeremy Keith z Clearleftu, Cennyd Bowles, Brandon Velestuk ze Slacku, Sean Gaddis z Rockaway, Dominika Blackappl nebo Eduard Kučera.

Vstupenky se do konce srpna prodávají za 4200 Kč, pozdní vstupné v dnech konání konference pak vyjde na 4900 Kč.

Total
0
Shares
Další články