WebExpo míří mezi největší evropské akce. Pro vás se slevou 15 %

WebExpo Prague 2013 přiveze do Prahy historicky nejvyšší počet zahraničních osobností z oblasti businessu, designu a vývoje webu. Počtem účastníků a přednášejících se jedná o jednu z největších akcí v Evropě a více než polovina řečníků bude letos ze zahraničí.

Již šestý ročník akce tradičně spojující internetové podnikatele, marketéry, vývojáře a designéry nabídne tři dny nabité přednáškami, workshopy, networkingem a zábavou. V kalendáři si vyznačte 19. až 21. září, místem konání jsou stejně jako loni prostory Vysoké školy ekonomické v Praze.

Historicky nejvyšší bude počet zahraničních přednášejících, kterých bude z celkových 80 řečníků zhruba polovina. Mezi největší hvězdy bude jistě patřit byznysmenka Christina Wodtke (MySpace, LinkedIn, Yahoo!), startupista a vývojář Steve Corona (Twitpic, Life 360) či legenda UX designu J. J. Garret (Adaptive Path).

Pro více než 1000 účastníků bude připraveno přes 70 přednášek a 11 workshopů na témata jako jsou vývoj produktu, design služeb, marketingová komunikace nebo projektový management.

WebExpo bezpochyby patří mezi to nejlepší, co české konference dokážou nabídnout. A protože si myslíme, že byste neměli chybět, vyjednali jsme vám slevu 15 procent jako náležitou motivaci.  Stačí, když při registraci vyplníte do políčka Discount coupon heslo INTERNETYTY, nebo použijete k registraci tento odkaz.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

CEED Tech rozdává miliony: V příštím roce podpoří až 50 startupů

Tři měsíce, přes 80 mentorů, miliony pro úspěšné a kopa příležitostí. Konsorcium pěti středo- a východoevropských akcelerátorů CEED Tech, do kterého patří i český StartupYard nebo slovenský The Spot, hodlá v roce 2016 rozdělit 2,5 milionu eur. Startupy, které budou přijaty do některého z akcelerátorů, získají až 30 tisíc euro jako startovní kapitál.