Vývojáři z Livesportu zvou do své nové centrály na pátý Talk

Více než 75 milionů návštěvníků webových stránek měsíčně, celkem přes 40 milionů stažení mobilních aplikací. Takovými čísly se může chlubit česká společnost Livesport, která je světovou jedničkou v rychlém sportovním zpravodajství. Všichni, kdo se o vývoj a technologie zajímají, mají nyní šanci popovídat si s lidmi, kteří služby Livesportu tvoří a zajišťují, že se informace o sportovních výsledcích dostanou během pár sekund do všech koutů světa.

Vývojáři z Livesport zvou ve čtvrtek 5. dubna od 17:30 technické experty, programátory a další nadšence již na pátý Livesport Talk. Ten se poprvé uskuteční ve zcela nové pražské centrále společnosti, v budově jménem Aspira, která stojí jen dvě minuty pěšky od stanice metra Nové Butovice.

Stejně jako na předchozích setkáních s vývojáři představí programátoři z Livesportu novinky a konkrétní příklady z praxe ve třech krátkých přednáškách z různých oblastí. Lukáš Jeschke a Lukáš Komárek z webového FlashScore týmu firmy prozradí zajímavosti o samotném vývoji sítě Livesportu, kterou každý měsíc na celém světě navštíví zmíněných 75 milionů lidí. Oba přiblíží, co na tak sledované službě obnáší vydat nějakou novinku nebo úpravu, a taky prozradí, s čím se při tom potýkají.

Získejte vstupenky na WebExpo

Tři přednášky zdarma a možnost prohlédnout si nové sídlo technologické firmy nejsou jediným tahákem pátého Livesport Talku. Pořadatelé věnují dvěma návštěvníkům vstupenku na letošní konferenci WebExpo, jejímž je Livesport hlavním partnerem.

Aspira, nová centrála Livesportu

Pavel Cvetler bude povídat o tom, jak je možné testovat několik technologií sloužících k odesílání mobilních notifikací najednou a zároveň se přitom vyhnout „flaky“ testům. Jan Tomeš zase vysvětlí, jak se Livesportu daří přesvědčit sportovní fanoušky z nejrůznějších koutů světa, že jsou zrovna jejich domácí servis.

Pokud vás některé z témat zaujalo a chcete se dozvědět víc, stačí se zdarma zaregistrovat a přijít si vývojáře z Livesportu poslechnout. Můžete se jich samozřejmě na místě i na cokoli zeptat. A přitom si prohlédnout Aspiru, jejich novou budovu, ze které své služby do celého světa šíří. Počet míst je omezený, tak neváhejte a zaregistrujte se raději hned.

Total
0
Shares
Další články