Vytvořte si infografiku z dat ze svých Google Analytics

Máte rádi infografiky? Přijdou vám data v nich často přehlednější, než když jsou organizovaná jiným způsobem? Pak možná oceníte nástroj od Visual.ly, který vám z dat z vašich Google Analytics vytvoří přehlednou infografiku, kde si můžete prohlédnout základní výkonnost svojí stránky.

Vytvořit si infografiku z dat z Google Analytics se hodí nejen proto, že vidět data trochu jinak uskupená vás může inspirovat i k novému úhlu pohledu na ně. Infografika od Visual.ly, kterou si takto vytvoříte, může sloužit třeba i k pravidelnému sdílení nejzákladnějších údajů o výkonnosti vašeho webu napříč celou firmou, s těmi, kdo by o těchto věcech měli mít přehled, nebo klidně rovnou s úplně všemi zaměstnanci. I k tomuto účelu Visual.ly nabízí nejen jednorázové vytvoření infografiky, ale také registraci pro její pravidelnou tvorbu za každý uplynulý týden.

Po přihlášení se do nástroje pomocí Google Analytics účtu přijde webmasterovi e-mail obsahující infografiku, kterou si buď může nechat pro sebe, nebo sdílet s ostatními způsobem, který uzná za vhodné. A teď už ukázka, jak vytvořená infografika vypadá:

Total
0
Shares
Další články