Vychytávka pro marketéry – Ceníky a návštěvnost českého internetu i v mobilu

Klikance, erúčka, visits. Všechno na jednom místě. Aplikace Ceníky internetu stahuje veškeré informace, které internetový marketér potřebuje do mobilu.

Ceníky internetu fungují pro iOS i Android a data stahují z NetMonitoru. Každá položka má vývoj návštěvnosti uvedený jak číselně, tak v grafu. Jednotlivé weby jsou pro snadnější hledání rozděleny do kategorií.

V podstatě jde o centrální databázi ceníků internetových médií a podle webových stránek je služba určena “pro kluky, pro holky, starší i mladší, před i po krizi středního věku, bezdětné, s malými i většími dětmi, pro ty kteří se povedli, ale i pro ty, kteří se nepovedli.” A jinak hlavně pro ty, kteří prodávají reklamní prostor na svých médiích/webech a chtějí aby o nich ti, kteří rozhodují o rozpočtech věděli.

Snímek obrazovky 2013-09-10 v 8.29.37

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Udělejte si Viral Fest & MEME Fest sami doma!

Viral Fest a MEME Fest je naše srdcovka, nad kterou trávíme každý rok desítky a desítky hodin. Letošní promítání je za námi, byla by ale škoda nechat si vše jenom pro sebe. Takže, pokud patříte mezi milovníky virálů a memů, můžete si náš výběr toho nejlepšího z loňského roku (a pár špeků z letoška) pustit v klidu i u sebe doma. Je toho fůra, takže na formu moc nehleďte ;).