Vtipný videoklip odhaluje falešný lesk obrázků z fotobank

Taky vždycky obracíte oči v sloup pokaždé, když jako ilustrační fotku či video vidíte krásnou moudrou operátorku ve slušivém kostýmku, smějící se dvojici na pláži nebo perspektivní mladý tým efektně rozestavený kolem prezentace s grafy? Stále stejné kompozice a nekonečná klišé si konečně někdo vzal na mušku a kupodivu s jejich pomocí vznikl velmi příjemný videoklip.

Za písničkou s názvem You can’t be my girl stojí Darwin Deez a vyumělkovaný svět prefabrikovaných fotek a videí z fotobank posílá do přímého střetu s tvrdou realitou. Mnohé ze zobrazených výjevů vám určitě budou víc než povědomé a právě díky tomu stojí výsledek za vidění.

Uznáváme, že je to tak trochu off-topic, ale nám video udělalo škodolibou radost a navíc jde o téma, které se každodenní reality při vydávání obsahu a tvorbě reklamy na internetu rozhodně týká.

Via AB

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Popojedem! Nový český youtubový pořad o virálech má vtip i kozy

Překvapivá dvojka Markéta Lukášková (píše pro JenProMuze.cz, Maxim nebo facebooková Přiznání Hitlera, takže bacha na ní) a Nikol Štíbrová (prý docela známá blondýna z televize nebo co) na českém internetu rozjela pořad o internetových videích. Nápad ne zrovna originální, zpracování ale má styl, podobné věci u nás chybí a moc se nám líbí, co tam ty dvě předvádí...