Vtipný videoklip odhaluje falešný lesk obrázků z fotobank

Taky vždycky obracíte oči v sloup pokaždé, když jako ilustrační fotku či video vidíte krásnou moudrou operátorku ve slušivém kostýmku, smějící se dvojici na pláži nebo perspektivní mladý tým efektně rozestavený kolem prezentace s grafy? Stále stejné kompozice a nekonečná klišé si konečně někdo vzal na mušku a kupodivu s jejich pomocí vznikl velmi příjemný videoklip.

Za písničkou s názvem You can’t be my girl stojí Darwin Deez a vyumělkovaný svět prefabrikovaných fotek a videí z fotobank posílá do přímého střetu s tvrdou realitou. Mnohé ze zobrazených výjevů vám určitě budou víc než povědomé a právě díky tomu stojí výsledek za vidění.

Uznáváme, že je to tak trochu off-topic, ale nám video udělalo škodolibou radost a navíc jde o téma, které se každodenní reality při vydávání obsahu a tvorbě reklamy na internetu rozhodně týká.

Via AB

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Domény a proměny českého hostingu

Publikujete? Obchodujete? Prezentujete? Provozujete vlastní blog, web nebo e-shop? Pak jste se nejspíše setkali s problematikou zařizování webhostingu pro svůj web. V lepším případě ho pro vás zajistila firma, která jej nejspíše zařídila zároveň s tvorbou vašich stránek. Ale možná jste si webhosting zařizovali sami, a tak si také vzpomínáte, co pro vás bylo při výběru klíčové.
Přečtěte si více

Elitní networkingový Prague Pub Summit už ve čtvrtek!

Setkání s osobnostmi mezinárodní technologické scény a organizátory prestižních eventů jako jsou F.ounders proběhne už 28. června od 18 hodin v Občanské plovárně. Přesné složení účastníků sice bude překvapením až do poslední chvíle, ale vypadá to, že by se mohla sletět, sjet a sejít zajímavá jména.