Vstupte do Innovators Clubu TyInternety

Innovators Club TyInternety

Přední digitální agentury – spojme se. Pokud jste společnost, která přichází na český marketingový trh s novými nápady a technologiemi, máme pro vás zajímavé možnosti. TyInternety zavádějí projekt s názvem Innovators Club. Společně pomůžeme rozšířit obzory a podpořit prodej zastupovaného produktu v té nejlepší kvalitě.

Máme velké plány a vy můžete být s námi u toho. Navazujeme na dlouhou tradici. Již od roku 2009 informujeme o aktuálním online dění. Píšeme o marketingu, médiích, startupech a sociálních sítích na těch internetech. Pravidelně vzděláváme marketéry a zástupce firem v nejčtenější rubrice Příručka marketéra.

Klub inovátorů TyInternety.cz bude od dubna edukovat budoucí i současné marketéry. Připravujeme jedinečný prostor, který budou navštěvovat marketéři, SMB firmy, e-shopisti.

Digitálním agenturám nabídneme jedinečnou možnost publikovat na webu TyInternety.cz a stát se tak součástí „učitelské rodiny“. Využít nejsilnější startupovou a marketingovou skupinu na českém internetu.

Cílem Inovators Clubu bude spojovat přední firmy ze sledovaných odvětví:

  • email marketing
  • výkonnostní marketing
  • big data a reporting
  • social média
  • a dalších :)

Formou článků a případových studií chceme odkrývat problematiku daného odvětví. Spolupráce budou koncipovány na dlouhodobé bázi. Chceme totiž větší koncepčnost.. Srovnáváním benchmarků těchto předních firem bude pro marketéry možné lépe rozpoznat lídry v daném oboru.

Za spuštěním projektu jsou i obchodní důvody. Rozhodli jsme se ukončit bannerové reklamy a víc už odborné čtenáře takovou formou neobtěžovat. Chceme nabídnout příjemnější a méně násilnou alternativu v podobě kvalitního obsahu. Články budou korigovány našimi redaktory a bude možné s nimi dále pracovat.

Inovators Club je otevřený jak zavedeným, tak i nově vzniklým firmám, které mají co říct, a stojí si za svojí profesionalitou.

Úsměvná internetová legenda Věra Pohlová naštěstí ty internety nezakázala, a proto od nás můžete čekat stále kvalitnější články, které povznesou úroveň vzdělání našich čtenářů na vyšší úroveň a zároveň je pobaví.

Pokud i vy chcete mít možnost prezentovat své nápady a realizace ve vybrané společnosti inovátorských firem, neváhejte nás kontaktovat. Počet firem v Innovators Clubu je omezen. Pro více informací pište Martinovi na martin@addiction.cz.

Total
0
Shares
Další články