Videa z La Degustation Online na téma mobilních zařízení

Druhé setkání nad jídlem, internetem a marketingem ze série La Degustation Online dostalo podtitul Z počítačů do mobilů a zase zpět, aneb má vám agentura dodat aplikaci, nebo web? Organizátoři se zaměřili na výhody a nevýhody různých přístupů k tvorbě obsahu pro mobilní zařízení a záznam celého večera si nyní můžete pustit také ve formě videa.

Momentálně hodně diskutovaná oblast mobilních webů, nativních aplikací a responsivního designu byla hlavním tématem dalšího dílu seriálu speciálních minikonferencí La Degustation Online. A i názorové odlišnosti byly nakonec prezentovány s příjemnou dávkou tolerance…

Lukáš Hroch, Symbio

Návrh pro mobilní zařízení dokáže zlepšit uživatelskou zkušenost i na běžném webu, ušetřit spoustu času a vydělat peníze, a i technologická omezení se dají pozitivně zužitkovat. To jsou hlavní argumenty desetiminutovky Lukáše Hrocha, který vysvětlil, proč má vždy smysl přemýšlet i o mobilních verzích webu.

Ondřej Zahradník, Inmite

Nativní aplikaci, webovou aplikaci nebo “jen” mobilní web? To je ta otázka. Jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých řešení a jaká data byste si před konečným rozhodnutím nejdříve měli opatřit vysvětluje Ondřej Zahradník.

Panelová diskuze

Po tradiční úvodní “nalejvárně” dostala místo panelová diskuze, která se dotkla všech myslitelných otázek od problémů s kompatibilitou až po výdrž baterie. Odpovídali Ondřej Zahradník, Lukáš Hroch, Michal Horák, Zdeněk Schneider a Jan Procházka, moderátorem byl Tomáš Jindříšek.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Snapchat, WeChat, WhatsApp – hity loňského roku a hrozba sociálních sítí

Podle posledních dat agentury Flurry Analytics se aplikace využívají průměrné o 115 procent a navíc - chatovací aplikace poskočily dramaticky o 203 procent. Konkurence na App Store sice zařídila, že šance na finanční úspěch aplikace klesne do roku 2018 na 0,01 procenta. To ale neznamená, že se zastaví příval nových aplikací a růst jejich využívání.