Vánoční speciál TOP virálů: Panda, paní Klausová, Wes Anderson, komunisti i Leoš Mareš

Dokážete ve vánici těch nejlepších vánočních virálů najít pandu, která si hraje se sněhulákem?

Nejvánočnější reklamu upekli Poláci

Snaživý děda se v této dojemné reklamě šprtá englištinu, aby úplně první návštěva jeho malé vnučky v Londýně stála opravdu za to. Kdybychom měli jen jeden like, dáme ho tady dědovi.

John Lewis: Pes oslaví Vánoce na trampolíně

Vánoce vždy oficiálně začínají s novou vánoční reklamou britského obchodního řetězce John Lewis. Jako každý rok se snaží dojmout miliony lidí (a prodat nějaké to zboží). Letos v hlavní roli s hopsajícím boxerem Busterem.

U boxera Bustera a trampolíny to ale neskončilo. Vánoční reklamu si vzala do parády stránka JOE.ie a udělala z ní pořádnou trumpovinu.

Plyšoví méďové se vrací domů

Plyšoví méďové a londýnské letiště Heathrow pro vás mají vánoční poselství. Nejhezčí dárek je podle nich ten, když se na Vánoce sejde celá rodina a společně si užije sváteční atmosféru.

Trpíte o Vánocích samotou? Skočte na PornHub

Vánoce jsou, když se všichni sejdou u jednoho stolu a tam leží jedna žena. V té chvíli se ruce mastné od kapra či řízku docela hodí. Ale konec fantaziím, vraťme se do reality. PornHub vám prostě přeje nadržené Vánoce.

Wes Anderson natočil vánoční spot pro H&M v hlavní roli s Adrienem Brodym

Malebný vánoční spot se celý odehrává ve vlaku, který se kvůli nepříznivému počasí opozdí o 11 hodin a 30 minut. Pro pasažéry Českých drah nic neobvyklého, jenže zaplivaným rychlíkem s vámi nikdy nepojede oscarový herec Adrien Brody. Mimořádně výjimečný lesk krátkému filmu Come Together dodal nedostižný režisér Wes Anderson.

Vánoční příběh natočil Apple v Žatci

Letošní vánoční reklama Applu “Frankie’s Holiday” dojímá. Minimálně její největší část odehrávající se na náměstí se prý natáčela ve městě Žatec. Šťastnému konci tohoto vánočního příběhu nakonec dopomůže nejen malá holčička, ale i starej dobrej iPhone!

Paní Klausová v boží vánoční reklamě od Marks and Spencer

Žijeme v nefér světě, kde Santa Claus neexistuje, ale Václav Klaus bohužel ano. Díky vánoční reklamě od Marks and Spencer můžeme aspoň chvíli věřit, že jistá paní „Klausová“ vnese jednou ročně do světa zpátky rovnováhu a udělá ho trochu lepším místem.

A co děti, mají si s kým hrát?

Kašlete na své to-do listy, předvánoční shon, pečení dokonalého cukroví, na špinavé nádobí a na všechno, co „musíte“ teď hned udělat. Edeka letos přišla s další, emocemi nabitou kampaní, ve které vzkazuje, abyste zapomněli na ten svůj dospělácký stres a nepřehlíželi ty nejdůležitější: vaše děti.

Leoš Mareš dělá taxikáře a plní vánoční přání

Nejen Zdeněk Macura, ale i Leoš Mareš dělá taxikáře. Akorát nejezdí sám na sebe za pár korun s Uberem, ale za víc korun jezdí pro Mall.cz (také ve spojení s Uberem) a plní vánoční přání. Video má na Facebooku už přes milion zhlédnutí.

Pohoda na vánoční besídce KSČM

Když se u nás komunisti opijou, hulákají z plných plic Kabáty. Tuhej mráz z toho člověku přejede po zádech, když je slyší zpívat text „když něco nejde, co na tom sejde, my máme čas“.

Panda si hraje se sněhulákem

A to je konec, přátelé. Šťastné a veselé vám přeje panda!

Total
0
Shares
Další články