V pátek vám Uber přiveze zmrzlinu. Můžete ji mít i zdarma

V pátek 24. července organizuje provozovatel aplikace Uber akci nazvanou #UberIceCream. V jejím rámci si mohou i zákazníci v Praze objednat zmrzlinu. Díky kupónům a spolupráci s přáteli, kteří ještě Uber nepoužívají, se mohou někteří zákazníci dopracovat i ke zmrzlině zdarma.

Na pátek sice neslibuje předpověď počasí takové vedro, jako bylo ve středu, kdy Uber informaci o zmrzlinové akci rozeslal, ale porce zmrzliny jistě přijde vhod. Obzvlášť když vám ji přiveze řidič až před váš vchod. Fungovat to bude poměrně jednoduše. Mezi jedenáctou hodinou dopoledne a pátou odpoledne stačí otevřít v Praze aplikaci Uber, zadat místo doručení a kliknout na ikonku UberIceCream. Podobně jako při klasickém využívání Uberu najde aplikace nejbližšího řidiče, který bude schopen zmrzlinu dovézt a za pár minut se již můžete těšit na porci chlazené dobroty.

UberIceCreamV rámci jedné dodávky dostane uživatel 250 mililitrů zmrzliny, což je dostatečná porce pro dvě osoby. Zaplatí za ni 100 korun. Zmrzlina dodávaná zákazníkům v Praze pochází z vyhlášené zmrzlinárny Angelato a porce bude obsahovat mix čokoládové a mangové dobroty.

Za určitých podmínek se mohou zákazníci dopracovat ke zmrzlině zdarma. Stávající uživatelé jen musí přesvědčit někoho ze svých přátel k použití zvacího kódu. Ten má hodnotu 200 korun a každý uživatel má svůj vlastní kód. Kód běžně přinese novému uživateli první jízdu do hodnoty 200 korun zdarma, tentokrát může nováček v aplikaci tento kredit využít právě na nákup zmrzliny – pro sebe i pro toho, kdo mu aplikaci doporučil.

V pátek také budou moci noví uživatelé aplikace Uber využít kód ICECREAMPRAHA, díky kterému získají slevu 300 korun na první jízdu. I ten lze využít na objednávku zmrzliny. Je ovšem vhodné upozornit, že noví uživatelé mohou využít jen jednu variantu s kódem. Kdo nebude chtít zmrzlinu, může samozřejmě získaný kredit využít později na svou první jízdu Uberem.

Akce UberIceCream se koná v pátek po celém světě, letos v rekordním počtu 253 měst v celkem 59 zemích světa na šesti kontinentech. Praha je mezi nimi poprvé. Vloni probíhala tato akce ve 134 městech, v roce 2013 v 31 městech a první ročník v roce 2012 startoval skromně ve třinácti lokalitách. V každém městě se časy dostupnosti zmrzliny trochu liší, jako první si budou moci zmrzlinu dodanou Uberem vychutnat zákazníci v novozélandském Wellingtonu, celou akci uzavře servírování zmrzliny cestujícím na Havaji.

Uber akci využívá ke zvyšování povědomí o své službě a zároveň tím chce dát najevo, že nejde o službu pro pouhou přepravu osob. Ostatně například v řadě asijských zemí je zcela běžné, že taxikáři nebo mototaxi slouží zároveň i jako kurýři. Uber provozuje podobnou službu s označením UberFRESH v americké Santa Monice, řidič přiveze zákazníkovi objednaný oběd. Na Manhattanu pro změnu funguje doručovací služba Uber Rush, ve Washingtonu pro změnu společnost testuje služby s možností objednat si a nechat si doručit některou ze zhruba sta vybraných položek zboží.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Pondělní La Degustation Online se bude věnovat gamifikaci

Seriál minikonferencí, které pořádá Asociace.BIZ pod názvem La Degustation Online, se bude již ve svém pátém pokračování věnovat využití herních principů v neherních projektech v tématu nazvaném "Gamifikace, aneb kořenění suchých online projektů". A na koření opět dojde i v rámci následné degustace zajímavých pokrmů.
Přečtěte si více

I v Česku do toho umíme praštit: real time audiovizuální mapa Prahy, kterou ovládáte skrz sociální sítě

Fanoušci zajímavých aplikací mají ode dneška na internetu novou hračku. V reálném čase si můžou prohlížet dění na 3D modelu Prahy a sami ho ovlivňovat - přes Twitter, Facebook, Forsquare či Instagram. Připočtěte k tomu podle změn se přizpůsobující hudbu a data z provozu MHD nebo aktuální počasí a máte co dělat třeba i desítky minut.