EURO a McCartney. V internetovém vyhledávání slavili tátové

Největšími skokany minulého týdne byli tátové. Ne kvůli výsledkům českého mužstva na EURU, ale protože byl Den otců. A hledali je lidé na Seznamu. No, a jestli výsledky nelžou, brali tatínky potomci na Paula McCartneyho. Nebo na bylinky? Každopádně být to na Marlene Dietrich, budou bez dárků…

Tentokrát bez konkrétních hodnot, zato s porcí tipů z receptáře.

1. Den otců datum

S pohyblivými svátky je vždycky potíž. I když maminkám jsme se za ta léta už přát naučili, a většinou trefíme i správnou květnovou neděli, u tatínků nám to pořád moc nejde. Naštěstí jsou tu obchodní řetězce a jejich speciální slevy ke Dni otců na alkohol, televize a holicí strojky. Případně napoví internet. Ale bacha na překlepy, ať neslavíte s octem!


2. ME fotbal 2016 výsledky, fotbal živě na internetu

Jede se domů… Zatímco minulý týden nám výsledky fotbalové reprezentace na EURU dělaly radost, úterní „Turek“ byla pro naše fotbalisty hodně silná káva. Nepomohlo ani to, že Tomáš Rosický fandil z lavičky doslova do roztrhání těla a Karel Poborský vyřvával jako lev po českých hospodách. Fotbalové štěstíčko zkrátka nezapršelo a jediným úspěchem tak zůstává druhá příčka ve „skokanech“. Holt nemáme trenéra s takovým čichem na talenty, jako je německý kouč Joachim Löw.

https://www.youtube.com/watch?v=7yzBvHe4j9U

3. Paul McCartney koncert Praha

The Beatles pamatujete? Celý svět chtěl být na jejich koncertech. Než to ale pro řadu lidí bylo možné, ať už z generačního nebo geopolitického hlediska, kapela se rozpadla a dva její členové zemřeli. Naštěstí zůstal Paul McCartney – rockový profesor, který by i ve čtyřiasedmdesáti letech mohl vyučovat o tom, jak se dělá hudební show. Pražskou O2 Arenu vyprodal za pár hodin a sedmnácti tisícovkám fanoušků naservíroval v předvečer svých narozenin dárek v podobě téměř tříhodinové nálože písniček. Kdo nebyl, prohloupil a nezbývá mu než na internetu hledat záznamy ze smartphonů. Vždyť jich v kotli bylo víc než nápisů „MARRY ME, PAUL!”

4. Svízel syřišťový, Černucha setá

Máme tu červen, měsíc očisty střev. No, dobře, tenhle slogan jsme si vymysleli. Od pravdy ale asi daleko nebudeme, protože se mezi „skokany” dostaly bylinky svízel syřišťový a černucha setá. Zatímco ta první funguje podle starých kronik i proti hadímu uštknutí, olej z černuchy prý zase ráda používala Kleopatra na podporu své bájné krásy. Škoda, že nezkusila také svízel – to by si ze smrtelného kobřího uštknutí do prsu určitě nic nedělala a mohla vesele přidat pár dalších stránek do učebnic dějepisu.

5. Irigátor co to je, irigátor

Marlene Dietrich

Hollywoodská hvězda Marlene Dietrich se milostným hrátkám rozhodně nevyhýbala. Seznam jejích spolunocležníků (i spolunocležnic) je delší než u většiny pornohereček, přičemž tam najdeme Franka Sinatru, J. F. Kennedyho, Ernesta Hemingwaye či Charlese Aznavoura… Potud klasický bulvárek. Aférky Marlene Dietrich ale mají jednu zvláštnost – svým partnerům nikdy nedovolila použít kondom. Místo toho se spoléhala na očistné rituály prováděné pomocí tzv. irigátoru, tedy gumové nádoby s hadicí, kterou se obvykle dělá klystýr. Dalších detailů vás ušetříme, ale metoda to byla úspěšná a dítě se Marlene nakonec narodilo jen jedno. Doma to ovšem raději nezkoušejte.

 

 

 

Total
0
Shares
Další články