Umí váš obsah prodávat? Nechte si poradit na konferenci Content First

Kdo nepublikuje, nežije. Minimálně tedy z pohledu marketingu. Ale jak na nejlepší obsah, který do reklamního světa vyslat? Zkušenosti, trendy a strategie – tohle všechno v balíčku konference Content First. Protože obsah je až na prvním místě.

Kdo nepublikuje, nežije. Minimálně tedy z pohledu marketingu. Ale jak na nejlepší obsah, který do reklamního světa vyslat? Zkušenosti, trendy a strategie – tohle všechno v balíčku konference Content First. Protože obsah je až na prvním místě.

Nahlédněte do tajů nových nástrojů pro obsahový marketing, najděte inspiraci z odborných případových studií a získejte vychytávky pro sociální média. Protože obsah je dnes nejsilnější a zároveň nejsložitější nástroj firemního marketingu a PR.

Všechny zajímavé trendy se můžete na konferenci Content First dozvědět 10. června. Jako už druhá v řadě nabídne třeba to, jak správně obsah měřit a vyhodnocovat, jak vymyslet fungující obsahovou strategii nebo úspěšný firemní blog.

Jaký program je pro vás připraven a na co se můžete těšit?

O rozdílech mezi psaním scénářů a žurnalistiky od komerčních textů bude vykládat Tomáš BaldýnskýČeské Televize. Poradí vám, jak psát chytlavé příběhy a zhodnotí kvalitu aktuálních reklamních textů. UX designer Adam Fendrych poukáže na důležitost zapojení špetky zábavy do firemního obsahu, která vám může výrazně pomoci okořenit celkový dojem.

Juraj ŠlesarMartinus.sk svou prezentací vyvrátí mýtus „mrtvých e-mailů“ a prozradí návod, jak psát zajímavý newsletter tak, aby jej lidé chtěli, vyhledávali a překvapivě se na něj i těšili.

Proč je důležité správně otextovat a prezentovat pracovní nabídky tak, aby oslovily vyhovující kandidáty a jak vlastně docílit toho, aby právě náš inzerát ve vteřině zaujmul? Veronika Hlaváčová ze Slevomat.cz vám na konkrétních případech ukáže, jak na to.

 

Na konferenci dále vystoupí například:

Tomáš Macků, Ipsos: A co si myslíte o CONTENTu vy osobně?

Zdeněk Hejnák, Dobrý web: Měřte a vyhodnocujte obsahový marketing

Adam Durčák, Růžový slon s.r.o.: Růžový slon: testy, videa a tajné sekce

Marie Doležalová, herečka: Rozhovor (nejen) o kafi a cigárkách

content firstt

Content First se koná ve středu 10. června 2015 od 9 hodin v konferenčním centru OKsystem na Praze 4. Registrace je možná už nyní na internetových stránkách akce, kde je přístupný i podrobný program a profily jednotlivých přednášejících.

Total
0
Shares
Další články