Tyinternety nabízejí vstupenky na CEBIT 2018, festival inovací a digitalizace, za polovinu

CEBIT 2018, to je přední evropský obchodní festival inovací a digitalizace, každoročně pořádaný v německém Hannoveru. Obchod, kontakty a nové myšlenky. Komplexnost, kterou tvoří veletrh, konference a networking-events, umožňuje celkový pohled na digitalizaci firem, správy a společnosti.

Čtyři platformy

Na veletržní platformě d!economy naleznou profesionálové oboru IT a manažeři podniků, z veřejného sektoru a obchodu všechno, co je nutné k digitalizaci ekonomiky a správy.

Veletržní formát d!tec se obrací na vývojáře softwaru. Startupy zde předvedou disruptivní obchodní modely a vědci ukážou technologie blízké i vzdálenější budoucnosti.

Na pódiích d!talk, kde proběhnou konference, budou hovořit vizionáři, kreativní osobnosti a experti z celého světa.

Emocionálním jádrem veletrhu CEBIT je d!campus, který nabídne místo pro networking s příjemnou atmosférou, živou hudbou a stánky s občerstvením.

CEBIT 2018 představí digitální transformaci nově – ale jedno zůstává: Půjde o obchod a kontakty!

Na CEBIT se slevou!

CEBIT 2018 začíná v pondělí 11. června konferencí a dnem pro média, výstava začíná v úterý 12. června. Veletržní haly budou otevřené od úterý do čtvrtka od 10 do 19 hodin, d!campus do 23 hodin a v pátek bude CEBIT otevřen od 10 do 17 hodin.

Pokud se budete chtít hannoverského veletrhu zúčastnit, nabízíme vám slevový kód, díky kterému budete mít permanentní elektronickou vstupenku (eTicket) platnou po celou dobu konání veletrhu levnější o 50 %!

Kód na 50% slevu na vstupenky na CEBIT 2018: fhbCTvMyb8

Slevový kód (viz výše) lze uplatnit při zakoupení vstupenek online přes Ticketshop zde. Do 27. května 2018 lze zakoupit online Impulse Ticket, jehož běžná cena je 100 eur. Po slevě vás vyjde na 50 eur (zhruba 1 300 korun). Počínaje 28. květnem 2018 bude cena vstupenky již vyšší. Just-In-Time Ticket bude stát 200 eur, po slevě 100 eur (zhruba 2 600 korun).

Kupující obdrží personifikovanou vstupenku (eTicket), která je permanentní a platí po všechny dny konání CEBITu od pondělí do pátku.

Přejeme vám úspěšnou návštěvu veletrhu CEBIT 2018!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ochrana soukromí v mobilních aplikacích podle EU dá firmám pořádně zabrat

Na konci února vydala evropská Pracovní skupina pro ochranu údajů podle článku 29 jedno ze svých pravidelných stanovisek. Stanovisko 2/2013 je ovšem zajímavé tím, že je prvním, které se komplexně zabývá ekosystémem mobilních aplikací. Co z něj vyplývá? Že všem, kdo v tomto ekosystému profesionálně působí, bude pokud jde o soukromí uživatelů v budoucnu pořádně horko.
Přečtěte si více

Minecraft pomůže OSN přetvářet skutečný svět

Počítačové hry mnozí považují za ztrátu času. Pro některé z nich to možná platí, jiné však dokázaly rozvést svůj potenciál a dosáhnout tak praktických a využitelných rozměrů. Jednou z nich je Minecraft. Ten nyní poslouží jako nástroj, s jehož pomocí mohou obyvatelé chudých oblastí vyjádřit své představy o tom, jak by se mělo vyvíjet jejich prostředí.