Twitter má novou webovou verzi pro obyčejné telefony

Máte obyčejný telefon, někdy také nehezky přezdívaný hloupý, a zavítáte dnes na mobilní web Twitteru, možná budete překvapeni tím, co uvidíte. Twitter totiž poslední dva měsíce pracoval na přizpůsobení vzhledu mobilního webu novému vzhledu služby.

Nový design sice Twitter představil již na sklonku minulého roku, jako nejméně důležitá verze si nicméně webová brána pro feature telefony musela na přizpůsobení vzhledu počkat nejdéle. Nový design ale nakonec po dvou měsících práce vývojářského týmu společnosti dorazil i sem, a tak pokud jste hrdým majitelem staršího telefonu, ale ve využívání sociálních sítí se necítíte být pozadu, můžete přepracovaný vzhled na adrese mobile.twitter.com nyní nalézt i vy.

Starý vs. nový mobilní Twitter pro obyčejné telefony

Příležitost Twitter využil k tomu, aby stránku změnil nejen co do designu, ale také doladil některé její dříve nedotažené funkce a aplikaci celkově zrychlil a zjednodušil. Na mobilní stránce pro obyčejné telefony nyní najdete všechny ikonky a možnosti, na které jste již přes půl roku zvyklí z webové verze pro osobní počítače. Povedlo se ji také lépe přizpůsobit pro často úzké displeje feature telefonů, přenáší se méně dat a stránky během načítání zpracovávají až o 60 procent méně žádostí. Twitter ji během tvorby pilně testoval na desítkách různých modelů telefonů a stále průběžně dolaďuje bugy, o nichž jej informují uživatelé.

Via Twitter

Total
0
Shares
Další články