Tvorba webu a e-shopu už i přes mobilní appku

Jen si to představte. Sedíte ve vlaku, trčíte v zácpě, zkrátka jste mimo počítač, a najednou vám zavolá klient dožadující se rychlé reakce na svoje požadavky. Žádný stres. Vytáhnete mobil, zapnete appku a vše vyřídíte. Kdekoliv a kdykoliv.

(komerční prezentace partnera Těchinternetů, společnosti ByznysWeb)

Už je tomu rok, co ByznysWeb představil svou aplikaci na tvorbu webových stránek a internetových obchodů pro mobilní zařízení s iOS. Po strastiplné cestě vývoje, testování a schvalování se dnes těšíme z appky, která fičí i na mobilech a tabletech s operačním systémem Android. Obě aplikace jsou navržené zvlášť a odlišný vzhled má i verze pro iPhone i iPad. Díky tomu krásně vynikne na každém zařízení.

“V našem byznysu je nutné následovat trendy. Když lidé začali používat k prohlížení stránek mobilní zařízení, nasadili jsme pro naše klienty responzivní mobilní verzi. Mobilní verze zajistí, že se web zobrazí optimálně na mobilech a tabletech. To byl první krok k naplnění vize o vlastní aplikaci na správu webu z mobilu. Na českém a slovenském trhu je náš CMS systém Flox 2.0 jediný, který se může pochlubit tak kvalitními mobilními aplikacemi,” dodává jednatel společnosti ByznysWeb.cz, Peter Polakovič.

Co dokáže mobilní appka FLOX

  • Pokud ještě nemáte vlastní web stránku nebo e-shop, vytvořit se dá přímo přes appku. Testovací verze webu je zdarma na 15 dní. Stránka je funkční okamžitě.
  • Texty na obsahových stránkách snadno upravíte pomocí vizuálního WYSIWYG editoru.
  • Pokud vás někde v terénu kopne múza, můžete vytvořit nebo upravit článek na váš blog.
  • Google a Seznam spolknou váš obsah, pokud správně vyplníte SEO meta tagy. I toto dokážete přes appku díky rozhraní pro úpravu url identifikátoru, názvu, popisu a klíčových slov pro vyhledávače.
  • E-shopy si zde najdou super funkci – přehled objednávek a faktur. Pro věčně uspěchané pány podnikatele se stane nepostradatelnou. Ve vteřině můžete vytvořit fakturu, změnit status objednávky, zaplatit fakturu, odeslat ji na e-mail klienta, změnit datum splatnosti a podobně.
  • Aktualizovat se dají i produkty v e-shopu. Upravíte cenu, popis produktu, meta tagy. Pokud se produkt vyprodá, snadno jej deaktivujete – skryjete z e-shopu.
  • Úplně nejúžasnější je úvodní stránka aplikace. Ukáže, jak se daří vašemu internetovému obchodu. Neustále můžete sledovat, kolik přibylo nových objednávek, nových zákazníků, prodaných produktů a hlavně, kolik jste vydělali :).

Tím to však nekončí. S webovou stránkou vytvořenou v redakčním systému Flox 2.0 získáváte obrovské množství funkcí. Dostanete se k nim po přihlášení do administrace z vašeho počítače.

Lepší je jednou vidět, než 100krát slyšet. Proto si vyzkoušejte appku sami. Zdarma ji stáhnete zde:

Aplikace pro mobilní zařízení s OS Android Aplikace pro iPhone, iPad

Malá ukázka aplikace:

Mobilní aplikace pro iPhone, iPad s iOS

Mobilní aplikace pro Smartphone s OS Android

Mobilní aplikace FLOX slouží pro tvorbu a správu webových stránek a e-shopů z mobilů a tabletů s operačním systémem iOS nebo Android. Je určena pro webstránky vytvořené v redakčním systému Flox 2.0, který nabízí služba ByznysWeb.cz.

Více informací o systému FLOX 2.0 naleznete na oficiální webstránce ByznysWeb.cz.

Mobilní aplikace je podpůrná služba na správu web stránek, objednávek a faktur. Kompletní administraci stránky nabízí webové administrační rozhraní dostupné z vašeho počítače.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ano, sex v reklamě zaujme. Jenže neprodává a škodí efektivitě. Dokážete udržet pozornost u tohoto článku?

Člověk má zkrátka omezenou kapacitu. Pořekadlo o tom, že krev je buď v mozku, nebo v úplně jiné části těla, teď potvrdila nová studie vědců. Ti zkoumali choutky při pozorování reklam více než 8 500 lidí a dospěli k závěru, že násilí a sex reklamám nepomáhají. Co víc, často naopak poškodily efektivitu kampaní.