TOP virály týdne: Zombie masakr!

Dokonale věrohodní zombíci ve městě, skvělý agent vodka za oknem a tradičně emotivní sportovní video, které pohladí po srdíčku. Přes léto se moc virálů nerodí, ale i náš zkrácený výběr se vám díky své výraznosti zaručeně zapíše do paměti. A aby toho přeci jen nebylo málo, máme ještě jeden bonus.

Zombie Experiment NYC

Jak by reagoval obyčejný chodec na opravdickou (ehm, jakože živou, oživlou, chodící… však to chápete) zombie? Proč to nezjistit! Agentura Thinkmodo se vyřádila pro AMC Networks a jejich novou premiérovou řadu seriálu Walking Dead. Výsledkem je 2,5 milionů zhlédnutí a závist – taky bychom chtěli někdy něco dělat pro zadavatele, jehož hlavním produktem je cokoliv zombie-related.

Ultimat Vodka — Stop Working. Start Drinking.

Bílé límečky tráví v práci až 80 hodin týdně a vůbec se nechodí nikam bavit (což se nám moc nezdá). A když je se svou vodkou chcete oslovit, musíte jít za nimi v podstatě až do kanceláře, kam vás asi ale nikdo nepustí. Takže je potřeba to vzít jinudy. 1,8 milionů zhlédnutí.

Nike: Find Your Greatness.

Wieden+Kennedy. Kdo nás alespoň občas čte, tak ví, že tuhle agenturu opravdu máme rádi. Skoro všechno, co udělají, je prostě paráda. Tahle kampaň není výjimkou a video má momentálně 4 miliony zhlédnutí.

The Worlds of Viral Video

Na závěr trochu překvapení. Bezmála desetiminutový minidokument o fenoménu virálních videí. Mezi komentujícími najdete zástupce samotného Youtube, College Humoru, Buzzfeedu, nebo Advertising Age. A výčet virálů, které se alespoň na chvíli objeví, je samozřejmě nemalý (Google dokument pro fajnšmekry zde). Skvělý příspěvek do okurkové sezóny, které bohužel virálům jinak příliš nepřeje.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Prezentace: Mobily pohltí svět

O tom, že se uživatelé přesunují z počítačů k mobilním platformám, se v současnosti hodně mluví. Co si pod tím ale přesně představit, a jaký vliv to bude mít na celý online ekosystém? Tím se zabývá velmi zajímavá prezentace Mobile is eating the world od Benedicta Evanse.
Přečtěte si více

Překladač jazyků a další novinky z Google Glasses

Stanou se brýle od Googlu nástrojem, díky němuž spolu budou moci dva lidé konverzovat, aniž by znali jakýkoliv společný jazyk? Možná. Google právě začíná aktivně spolupracovat vývojáři na ladění svého produktu a jakmile se k jeho hardwaru dostanou, pak teprve začneme objevovat skutečný potenciál celého zařízení.
Přečtěte si více

Elitní networkingový Prague Pub Summit už ve čtvrtek!

Setkání s osobnostmi mezinárodní technologické scény a organizátory prestižních eventů jako jsou F.ounders proběhne už 28. června od 18 hodin v Občanské plovárně. Přesné složení účastníků sice bude překvapením až do poslední chvíle, ale vypadá to, že by se mohla sletět, sjet a sejít zajímavá jména.