TOP virály týdne: Za hranice možností

Dnešnímu přehledu virálů jasně vévodí dvě značky spojené s extrémním sportem, Red Bull a GoPro, a jako obvykle odvádějí skvělou práci. Poněkud nečekaně jim ale je vyrovnaným soupeřem i výrobce vložek Bodyform, nový miláček internetu, a v našem výběru opět nechybí ani příspěvek od českých tvůrců.

Felix Baumgartner’s supersonic freefall from 128k’ – Mission Highlights

I když jsme o téhle záležitosti již psali, nemůžeme ji logicky vynechat ani v seznamu virálů tohoto týdne. Jeden YouTube rekord už tahle akce překonala – počet současně sledujících diváků se v jednom okamžiku vyšplhal až za hranici 8 milionů. Mission Highlights video má zatím za 5 dní nějakých 19,5 milionu zhlédnutí a určitě to nebude konečné číslo. Možná, že nás nečeká další světový rekord, ale do top 3 virálů tohoto roku se video dostane celkem určitě. Famózní záležitost!

GoPro HERO3

Ve sportovní kategorii ještě chvilku zůstaneme. Mini kamerka GoPro má novou verzi (HERO3) a k tomu další parádní video s neuvěřitelnými záběry atakující hranici 3 milionů zhlédnutí během dvou dní. A mimochodem, GoPro slavilo samozřejmě i s Felixem Baumgartnerem – na jaké kamery si myslíte, že se půlka celé akce natáčela? A naopak, jistě si i v tomto videu všimnete nejednoho loga Red Bullu.

Bodyform Responds :: The Truth

Hodně zajímavý a hodně dobrý virál přichází z poměrně nečekané oblasti – od výrobce vložek. CEO společnosti natočila krátkou reakci na jeden z facebookových příspěvků a celá akce se okamžitě stala hitem. Tři dny, dva miliony zhlédnutí a očekáváme spousty reklamních ocenění.

Bodyform

Gangnam Style vs. ViralBrothers – ČESKÝ STYL

Dnešní přehled zakončí naši “oblíbenci” z ViralBrothers. Ti si ve svém nejnovějším výtvoru nemohli nechat ujít příležitost svést se na vlně neuvěřitelné popularity Gangnam Stylu. Měl bych k tomu komentáře a výhrady na samostatný článek, ale na druhou stranu zase musím vyseknout poklonu k rychlosti úspěchu. Za nějaký den a půl má video na české poměry hodně sympatických 150 tisíc zhlédnutí. Neuvěřitelné…

Total
0
Shares
Další články