TOP virály týdne: X-Men, Hobiti, Miley, Sherlock a Miloš

Hlavu státu jsme prozatím měli spíš ve výběru nejsdílenějších memů, ale je hezké, že se čas od času dostane i do výběru virálů. Tentokrát v další parodii na van Damma. Ukážeme si geniální Chatroulette parodii na Miley Cyrus (to tu také dlouho nebylo), skvělý virálek na X-Meny a parádní twitterový teaser na nového britského Sherlocka.

The Bent Bullet: JFK and the Mutant Conspiracy | X-Men

Přiznáváme bez mučení, že jsme asi největší fanoušci X-Menovské série široko daleko a všechno, co je s tím spojené prostě žereme. Stejně jako nový minivirálek při příležitosti výročí atentátu na JFK.

Just another day in Middle-earth #airnzhobbit

Novozélandské aerolinky se opět vezou na vlně popularity filmových zpracování příběhů z tolkienovského světa. Naposledy Air New Zealand připravilo kompletní bezpečnostní instrukce s elfy, hobity a dalšími postavami v rámci svého Unexpected Briefingu, teď je to “obyčejnější” reklama. I tak se ale vyšplhala na 1,5 milionu zhlédnutí.

SOFLES — LIMITLESS.

Už přes 4 miliony zhlédnutí má promo graffiti skupiny Sofles. Banksy to sice není, ale i tenhle druh street artu má pořád něco do sebe.

Miley Cyrus – Wrecking Ball (Chatroulette Version)

Už ke 40 milionům zhlédnutí má tahle virální senzace udělaná s pomocí Chatroulette (jo, fakt to ještě existuje). Ach Miley, ty jsi prostě hit letošního roku.

James Franco & Seth Rogen – Bound 3 (Vague)

Kayne West má nový song. Ten Kanye West, který má za sebou třeba tohle, tak opravdu udělal tohle. Poměrně speciální záležitost sama o sobě. A James Franco a Seth Rogen na to poměrně záhy udělali ještě luxusnější parodii.

Detroit Pistons | Dance Cam: Nov. 19, 2013

Taneční fight o přestávce utkání NBA, který se jen tak nevidí. Chlapeček je samozřejmě bezkonkurenčně nejlepší!

A Maldição de Chucky – Susto no ponto de ônibus – Câmera Escondida Programa Silvio Santos

Nový horor s Chucky má parádnický virálek. Ostatně všechny horory mívají parádnické virálky: určitě pamatujete na Carrie, nebo dost možná i na The Last Exorcism. Chucky je ale asi nejpekelnější.

#SherlockLives – Sherlock Series 3: TV Trailer – BBC One

Už přes 3 miliony zhlédnutí má super krátký twitterový teaser na novou sérii Sherlocka Holmese z dílny BBC. A my se teda také těšíme jak sviň!

Milos Zeman epic split

A na závěr něco milého, českého. I Miloš Zeman se dočkal parodické verze van Dammovy roznožky. 200 tisíc zhlédnutí.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Kauza PRISM se rozrůstá, inspiruje i kreativce a marketéry

Bylo nebylo, jeden brýlatý týpek jednou poslal do světa prezentaci o tom, jak v CIA sledovali lidi. Hned je z toho celosvětový skandál a jeho život se proměnil v bondovku. Edward Snowden spustil lavinu, která možná změní celý internet. A jako vždy, když se dějí velké věci, řada lidí se dokázala chopit příležitosti.