TOP virály týdne: Vede veganství k lepšímu sexu?

Kde jinde než v TOP virálech se sejdou vegani, rodící matka, řidič kamionu, mistr světa v rally a naši tátové. Press play.

0 důvodů, proč vede veganství k lepšímu sexu

Američtí vědci zjistili, že vegani věří všemu, co jim někdo nakuká. S jedním takovým videem ve stylu buď-vegan-buď-lepší přispěchala i PETA. Co jíte, necháme na vás, ale tohle je prostě tak hloupé, že to sem musíme dát.

Předčasně na svět kvůli lupínkům

Mohou kukuřičné lupínky Doritos způsobit předčasný porod? Zřejmě to se nám snaží naznačit reklama jednoho ze 3 finalistů crowdsourcingové kampaně “Crash The Super Bowl” značky Doritos.

Vlak rozmetal kamion

U soudu s řidičem kamionu, který způsobil loňskou tragickou nehodu ve Studénce, se promítaly i kamerové záznamy nehody. Tohle necháme bez vtípků.

Kamery zachytily srážku kamionu s pendolinem ve StudénceU soudu s řidičem kamionu, který způsobil loňskou tragickou nehodu ve Studénce, se promítaly i kamerové záznamy nehody. Více informací v článku http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1673374-cerveneho-svetla-jsem-si-nevsiml-haji-se-ridic-jenz-zavinil-srazku-s-vlakemFOR THE ENGLISH READERS: Three people died in a train accident in July 2015 > www.ceskenoviny.cz/zpravy/polish-lorry-driver-remanded-in-czech-custody-over-rail-accident/1241023

Posted by ČT24 on Wednesday, 27 January 2016

Noční můra na parkovišti

Petter Solberg, norský mistr světa v rally, se oblékl jako starý muž a v Mercedesu AMG se trochu pobavil na účet několika zaměstnanců autoservisu Bertel O. Steen.

Vyjádři chlapskou lásku Březňákem

Březňák z Velkého Března u Ústí nad Labem se vytasil s velkou reklamou. Sdělení kampaně je jednoduché: váš táta je hrdina. Ano. Pozvěte ho na pivo.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Internet v průběhu let

Jak se během let vyvíjel fenomén internetu, jednoho z nejzásadnějších lidských vynálezů posledních desítek let? A jak spolu s počtem připojených uživatelů rostl počet registrovaných domén, dostupných stránek, počet vyhledávání v Googlu a další ukazatele, které světovou informační síť definují?