TOP virály týdne: Vánoce na Měsíci, skejtující buldok Otto a Oculus Rift

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi i spousta nových reklam. V tomto výběru virálů nejdřív stařičkého muže na Měsíci dojme hodná holčička, pak skejtující pes dojme Guinnessovu knihu rekordů… Ale dost dojímání. Jde se na videa.

Je to malý dárek pro člověka…

…ale velký únik ze samoty. K Vánocům prostě patří dárky a reklamy od britského obchodního řetězce John Lewis. Letos se zase snaží dojímat miliony (a prodat nějaké to zboží). A společně s neziskovou organizací Age UK zvedá povědomí o problematice osamělosti starších.

Reakce na sociálních sítích na sebe nenechaly dlouho čekat.

Otto the Bulldog Pro Skater

Otto je buldok, který jezdí na skejtu. Na rozdíl ode mě si při tom ale nerozbíjí držku. Díky svému kousku se dokonce zapsal do Guinnessovy knihy rekordů. Za co? Na skejtu projel lidským tunelem. Ten utvořilo 30 lidí. Pes následně obdržel oficiální certifikát. Snad ho nesnědl a visí mu teď nad pelechem.

Otto the bulldog has broken the world record for skateboarding through the “longest human tunnel” http://bbc.in/1HCAj1r

Posted by BBC News on Thursday, 12 November 2015

Na jižní pól s Oculus Rift

Headset pro virtuální realitu Oculus Rift? Shut up and take my money! V obchodě značky The North Face v Jižní Koreji pár šťastných zákazníků okusilo virtuální realitu na vlastní mozek a vydalo se mrznout na jižní pól. Jenže potom se to decentně zvrtlo.

Zadarmo ani agentura nehrabe

Naservírují vám v restauraci jídlo úplně zadarmo? Asi ne. Ve světě agentur a klientů jsou ale tendry stále hluboce zakořeněnou praxí. Podle některých jsou tendry jako pohlavní nemoc, díky které se rodí nemocné děti – práce, produkty, vztahy.

Seriálová hvězda Doug the Pug

I váš čokl (čti chlupatý miláček) má konečně šanci zapnout Netflix a chillovat. Instagramová psí celebrita Doug the Pug totiž předělala populární televizní pořady Přátelé, Perníkový táta, Hra o trůny a ještě pár dalších.

I wish these were real tv shows

Posted by Doug The Pug on Sunday, 8 November 2015

Kocour s podomácku vyrobeným vodním skútrem

Není nic krásnějšího než „bromance“ mezi dospělým mužem a jeho kocourem.

Total
0
Shares
Další články