TOP virály týdne: Udělejte si radost!

Zima snad konečně postupně odchází a to si zaslouží oslavu. Třeba tím, že vyrazíte na Havaj skákat z útesů, koupíte si nové auto (vřele doporučujeme Renault s výbavou VA-VA-VOOM), nelegálně se proletíte mezi mrakodrapy Rio de Janeira, pozvete přítelkyni na večeři (jen pozor na kozla u vedlejšího stolu) nebo si třeba předobjednáte Battlefield 4. Jenom prosím nikdy, nikdy, nikdy nebijte holky.

Two Unsuspecting Guys Take The New Renault Clio For A Test Drive

Renault do svých aut přidává nový ovládací prvek – VA-VA-VOOM BUTTON. A ano, chtěli bychom ho i v našich autech. Ale pozor, ne tu verzi pro holky.

Urban wingsuit flying into Rio de Janeiro – Ludovic Woerth & Jokke Sommer

Je to reklamní video, nebo není? Dvojice extrémních sportovců proletěla ve wingsuitu skrz Rio de Janeiro. A i když video není na oficiálním kanálu Red Bullu, tak trochu tam brand vidět je. Neuvěřitelný kousek (velice pravděpodobně i nelegální) má už 2,4 milionu zhlédnutí.

Chrome: For Mom (Mom!)

Chrome pro maminky a kratičký spot pro fanoušky Family Guy. 1,5 milionu zhlédnutí.

Mountain Dew: The Goat

Ok, Old Spice má Wolfdoga, Three má poníky, Budweiser koně, Volkswagen pejsky, Doritos mají kozu, Mountain Dew má tedy kozla. A to dost šíleného kozla. V dost šílené reklamě.

Battlefield 4: Official 17 Minutes “Fishing in Baku” Gameplay Reveal

Určitě jste už slyšeli, že dobrý virál by neměl být moc dlouhý, protože většina cílových diváků hltá jenom rychlé klipy. Fanoušci Battlefieldu jsou ale jiní. Sedmnáctiminutové video ze hry má už 5,5 milionu zhlédnutí.

Nike SB Eric Koston 2 — The Legend Grows

Když jste Nike a na vaší výplatní pásce jsou lidi jako Tiger Woods, Sean Malto, Jake Phelps, Kyrie Irving a mraky dalších, točí se videa s virálním potenciálem trochu snadněji. Ale i přesto je potřeba mít chytlavý a dobrý nápad, aby se video ujalo. Tentokrát to zatím Nike moc nevychází.

Jedna fotografija dnevno u najgoroj godini života

Skvělá chorvatská kampaň, jejímž cílem je boj proti domácímu násilí, už má 3,5 milionu zhlédnutí. Více na blogu Michala Pastiera.

Zabudol si na uhorku – COOP Jednota

Slovenská agentura JANDL a guerrilla spot pro COOP Jednotu pouze pro internet nás pobavil MOC! Víc takových!

Forward

Úžasné jednozáběrové video fotografa Messe Koppa už se blíží 4 milionům zhlédnutí.

Cliff Jumping Hawaii – Proof

A na závěr náš nový nejoblíbenější youtubový tvůrce Devin Supertramp. Po šílené houpačce přichází skákání z útesů na Hawaii. Zase je to skvěle natočené a se skvělou hudbou. Prostě pecka.

Total
0
Shares
Další články