TOP virály týdne: Udělejme Bílý dům zase bílý

To se nám tu ve výběru TOP virálů zase sešel tým: voličové Donalda Trumpa, americký plavec Michael Phelps, šílený řidič Ken Block, Tarzan s Jane a dva cyklisti, které honí pštros.

Udělejme Bílý dům zase bílý

Donalda Trumpa podporují opravdoví Američané, kteří ho považují za skvělého podnikatele, vlastence a neoblomného člověka. Ale kdo tito lidé ve skutečnosti jsou? Poznejte voliče Donalda Trumpa v této přísné parodii.

Nové reklamě Under Armour vládne Michael Phelps

V nové reklamě sportovní značky Under Armour potí krev americký plavec a 7násobný světový rekordman Michael Phelps. Reklama přesvědčivě ukazuje, že za úspěchem fenomenálních sportovců vždycky stojí tisíce hodin dřiny a sebeobětování. Agentura Droga5 tak má další zářez. Tleskáme skvělé filmařině.

Ken Block + Dubaj = šílená projížďka

Driftovací šílenství. Jen tak se dá nazvat osmý díl série Gymkhana mistra Kena Blocka. Se svou speciální fiestou tentokrát řádil v Dubaji.

Partnerské neshody Tarzana a Jane

Tarzan a Jane se dostanou do sporu o tom, jakým směrem se v džungli dál vydat. Král džungle si není moc jistý a Jane se proto radši zeptá šimpanze. A to se Tarzanovi nelíbí.

Pštros honí neuvěřitelnou rychlostí dva cyklisty

Koho občas neštvou cyklisti. A ty jejich přiléhavé kalhoty… Tenhle pštros se na to už nemohl dívat a rozhodl se, že je ze svého území vyžene. Bohužel pro cyklisty takový pštros běhá až rychlostí 70 kilometrů v hodině. Má ohromnou sílu v nohou a kopem by dokázal zabít člověka. Tomu říkáme motivace.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Vimeo nově tvůrcům obsahu umožní vydělávat

Audiovizuální nadšenci, kreativní umělci i mediální společnosti dostaly díky příchodu Vimea v roce 2004 možnost tvůrčího vyjádření a šanci zaujmout 65 milionů uživatelů, kteří měsíčně stránky navštěvují. Jenže zatímco YouTube se na podporu monetizace původního obsahu zaměřuje už řadu let, Vimeo v tomto ohledu zaostávalo. Až dosud.
Přečtěte si více

Dnes je Poslední středa, bavit a učit bude Petr Mára

Každou poslední středu v měsíci se v rámci tradiční akce pořádané H1.cz můžete setkat se dvěma těžkými vahami internetového marketingu, které diskutují nad aktuálním a kontroverzním tématem. Akce se v minulosti zúčastnili majitelé předních českých e-shopů, známí webdesignéři a bloggeři i zástupci státní správy.