TOP virály týdne: The Running Dead, CATmageddon a parkující židle

Zatímco lidstvo je tak líné, že po sobě už ani nedokáže zasunout židli, zombíci obouvají běžecké tenisky a jdou si dát pár kiláků. Něco je s tím naším světem asi špatně. Koukejte.

The Running Dead aneb Zombíci promují běžeckou obuv

Když běžečká mánie zasáhne i zombíky, nezbývá nám než se protáhnout a jít taky běhat. Budeme se prý díky tomu cítit více naživu. Vskutku povznášející reklama na běžeckou obuv Brooks.

Přestaňte kouřit, nebo kočičí videa zmizí nadobro z internetu

Antikuřácká organizace Truth našla zbrusu nový důvod k tomu, abyste hodili své cigarety do koše; jsou nebezpečné pro vaši kočku, a tím pádem i pro budoucnost těch internetů. Pomozte zastavit CATmageddon. Mňau.

Židle budoucnosti, které se po tlesknutí samy zasunou pod stůl

Lidstvo se posouvá k absolutní lenosti neuvěřitelnou rychlostí. Nissan použil technologii pro chytré parkování ze svých vozů na obyčejné kancelářské židle, které se po tlesknutí samy zasunou pod stůl. Od teď v každém open space tleskáme.

Cristiano Ronaldo flirtuje a svléká se

Taky někdy koukáte do oken baráku naproti, když vtom s vámi začne flirtovat přitažlivá skoro-sousedka? Ne? Pak zřejmě nejste Cristiano Ronaldo. Ten takové štěstí měl. Flirt neznámé ženy opětoval a začal se pomalu svlékat. Neuvěříte, co se stalo potom.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

E-shop konzultant Jan Kalianko: Konkurovat nejnižšími cenami na e-shopech je to nejhorší

E-shopům pomáhá řešit problémy a radí jim, jak vydělávat víc peněz. Na toto téma napsal i E-shop knihu, kterou pravidelně aktualizuje. Své zkušenosti využívá i při vedení vlastního obchodu světbot.cz. Jan Kalianko v rozhovoru pro TyInternety.cz mluví o tom, jaké chyby e-shopy dělají, ale také o plánované konferenci OnCon, zaměřující se na digitální marketing a online byznys, kterou spoluorganizuje. Tedy, pokud na ni vybere dost díky crowdfundingu.
Přečtěte si více

Google rozjel konferenci I/O, podívejte se na přehled nespočtu novinek

Mluvící vyhledávání jako ze Star Treku, 3D mapy, které v reálném čase zobrazují třeba i mraky, nástroj pro optimalizaci aplikací pro developery na Androidu, přes 40 novinek pro Google+ včetně fotografických filtrů, které se aplikují úplně samy, Hangouts nově jako samostatná aplikace, vlastní služba na streamování hudby. Google se zase rozjel.