TOP virály týdne: Svět po 44 letech vězení

Každý týden koukáme na těch internetech na desítky videí, abyste vy nemuseli. A je to dřina. Tenhle týden jsme vybrali šest pecek. Budete se smát, budete brečet, změní vám to život. Podívejte se.

Svět po 44 letech vězení

Stroj času už existuje, říká se mu vězení. Otise Johnsona tam zavřeli v pětadvaceti, pustili ho v devětašedesáti. Lidi se smartphony podle něj vypadají jak agenti. A vůbec nechápe, jak někteří můžou chodit, aniž by se dívali na cestu. Tady je celý příběh tohohle sympaťáka…

Mistrovství Evropy v kradení kol 2015

Každých pět minut je v Evropě ukradeno jedno kolo. Tři evropské metropole – Řím, Amsterdam a Praha – byly vybrány do soutěže o nejrychlejšího zloděje kol. Jak dopadli Češi? Výsledek vás jistě překvapí.

P. S. Pořád jsme na tom v Evropě dobře. Existují státy, kde vám ukradnou kolo, i když na něm zrovna jedete.

14letý kluk složil Rubikovu kostku za 4,9 vteřiny

Neuvěřitelné. Teď se rozhodně soustřeďte, protože tenhle kluk složí Rubikovu kostku dřív, než řeknete masturbace. Svým časem pod 5 vteřin vytvořil nový světový rekord! World Cube Association už rekord potvrdili a zapíší ho do světových tabulek. Gratulki.

Adele si hraje s Jimmym Fallonem

Adele společně s Jimmym a kapelou The Roots zahráli singl “Hello” na dětské hudební nástroje. Jestli jste vždycky chtěli umět hrát na banán, tak se určitě podívejte.

Kámoš jako prase

Prasátko jako domácí mazlíček? Oooh, tak roztomilé! Prase je prý dokonce chytřejší než pes. Říká se, že má inteligenci pětiletého dítěte (ekvivalent voliče Zemana*). Prostě super nápad, mít jedno prase doma. Dokud se z něj ovšem nestane stokilový macek.

*Zadejte do adresního řádku www.prasomrd.cz… Náhoda? Nemyslím si.

Kočka šikanuje psa na vodítku

Soužití psa a kočky může být ošemetné. Obzvlášť v případě, kdy je kočka malej diktátor. To potom chudák pes nikdy nepozná, jak vypadá svoboda.

Osmdesátkové reklamy v pěti minutách

Mix reklam z osmdesátek, při kterých vám samovolně naroste legendární mullet (účes známý jako „vpředu byznys, vzadu party“). Je to kýčovité, křiklavé a uhozené – stejně jako celá tahle dekáda dekadence.

Total
0
Shares
Další články