TOP virály týdne: Superman má GoPro!

Je to pták? Je to letadlo? Ne! Je to dron! Luxusní video se Supermanem, argumentace s tříletým, dojemnosti a zpívánky. Další přehled nejzajímavějších a nejsledovanějších videí uplynulého týdne je tu!

Superman With a GoPro

Jak by to vypadalo, kdyby si Superman vzal GoPro kameru? Boží trikové video s dronem už se blíží osmi milionům zhlédnutí.

3-year-old Mateo Makes His Case for Cupcakes: “Linda, honey, just listen.”

Nikdy se nehádejte se tříletým! 4,5 milionu zhlédnutí.

DEAR FUTURE MOM | March 21 – World Down Syndrome Day | #DearFutureMom

Dojemné video při příležitosti Světového dne Downova syndromu nasbíralo už ke třem milionům zhlédnutí.

When the dog stays at home alone

Jak to vypadá, když pejsek, která nesmí na postel, zůstane sám doma? Zvířátka nás nikdy nepřestanou bavit. 13,5 milionu zhlédnutí.

Stanford Professor Andrei Linde celebrates physics breakthrough

I naprosto vážná, zásadní a ničím nesrandovní vědecká zpráva může skončit jako virální video. 2,5 milionu zhlédnutí pro Stanford a fyziku.

Disney and Pixar Sings Let it Go

Pokud vám tahle písnička ještě neleze krkem, na světě se objevila další cover verze. A je zase úspěšná. 7,5 milionu zhlédnutí.

If Google Was a Guy (Part 2)

Jak by to vypadalo, kdyby byl Google reálnej chlápek? 4,5 milionu zhlédnutí pro superúspěšné pokračování od CollegeHumor. A mimochodem, pojďme někdo udělat i Seznamáckou verzi, vždyť je to nefér, že je všechno vždycky jenom s Googlem…

Radioactive – Lindsey Stirling and Pentatonix (Imagine Dragons Cover)

Suverénně nejúspěšnější video uplynulého týdne má na svědomí spojení dvou YouTube hvězd – houslistky Lindsey Stirling a a capella pěvců Pentatonix. 63 milionů zhlédnutí.

YOGA PANTS PRANK 2!

Pranky nemusí být jenom o překvapivých bolestech, nebo nečekaných leknutích. Nečekaný prvek je ale prostě potřeba. 4 miliony zhlédnutí.

Pharrell Williams — HAPPY (We are from HIGH TATRAS SLOVAKIA)

A na konec kousek od našich východních sousedů. Happy!

Total
0
Shares
Další články