TOP virály týdne: Spiderman, Hra o trůny a hlavně – BRNO!

Jak by vypadal Spider-Man jako batole? Jak se dojímá v Thajsku? Jak překvapit svatebčany? A hlavně, hlavně – jak se žije šťastně v Brně?

THE LION KING Australia: Cast Sings Circle of Life on Flight Home from Brisbane

Hitem online videí uplynulých dní je australská partička z muzikálu Lion King, kteří vůbec nedbají na pohodlí a klid svých spolucestujících a křičí na celé letadlo jednu z ústředních písní. A divákům se to líbí. Jak se to líbilo cestujícím, není úplně jasné. Skoro 15 milionů zhlédnutí.

evian Spider-Man – The Amazing Baby & me 2

Pamatujete Evian? Ta zázračná vodička, která vás v zrcadle omladí až do batoletího věku? Tak teď se spojili se Spider-Manem a omladili i jeho (což je v podstatě nesmysl, protože mladý Peter Parker ještě neměl žádné pavoučí schopnosti, takže celej ten klip je evidentně vymyšlenej a nafejkovanej!).

Nike Football: Risk Everything. Cristiano Ronaldo, Neymar Jr. & Wayne Rooney

Fotbal táhne a táhnout vždycky bude. Zvlášť, když je v reklamě angažováno minimálně x+3 hvězd. I v Česku fotbal táhne. Třeba zítra se u nás hraje derby, které je dokonce vyprodané. Ale žádné reklamy se netočí. Virální bude pak maximálně zfixovaná penalta proti Spartě. Ne vlastně, vždyť se nehraje s Plzní…

“Unsung Hero” (Official HD) : TVC Thai Life Insurance 2014 : โฆษณาไทยประกันชีวิต 2557

Thajské dojemné reklamy jsou takovým specifickým fenoménem posledního roku. Superúspěšná byla třeba ta se zaplacenými lékařskými výdaji (TrueMove: Goving). I tahle je pojišťovací a i tahle se sdílí jako by šlo o život. Přes 5 milionů zhlédnutí.

A Game of Social Thrones

Začala nová série Game of Thrones. A v Hootsuite udělali úžasnou “parodii” na ikonickou úvodní znělku seriálu. I když video zatím moc virální není (zhruba 500 tisíc zhlédnutí), my jsme nadšení.

Original Big surprise for Bride and Groom…Chris and Leah Wedding 5 April 2014

A jedno svatební video. Překvapení pro budoucí novomanžele si připravil sám oddávající. 9 milionů zhlédnutí.

Pharrell Williams – Happy (We are from BRNO, Czech republic)

Ok, přiznáváme. Z našeho velice specifického pragocentrocentrického pohledu jsme si mysleli že ve vesnici nedaleko Prahy chcípnul pes a mladí Slováci jedoucí přes Brno směr VŠE jsou to jediné, co na chvilku vysvobodí místní z letargie. Ale pozor! Ono to po zhlédnutí tohohle videa vypadá úplně jinak! Oni jsou ti lidé šťastní! A veselí! A my snad i lehounce pozměníme názor, nebo co!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TEDxPrague 2013: Smích, slzy a trochu rozpaků

TEDx je asi nejlepší formát celodenní akce, co známe (snad jen kromě našeho Startup a Social Summitu, samozřejmě). Sedmnáct řečníků střídajících se v rychlém tempu. Každý úplně jiný. O většině z nich jste předtím dost možná nikdy neslyšeli. Do toho přednášky z jiných TEDxů. A divadlo (díky, to nemuselo být). Ale ty momenty překvapení jsou pak o to silnější.