TOP virály týdne: Snowboarding v zasněžených ulicích New Yorku

Po týdnu vyčerpávajícího koukání na videa vám opět přinášíme výběr těch nejzásadnějších. Vypněte Facebooky a jdeme na to!

Snowboarding v ulicích New Yorku

Casey Neistat moc dobře ví, jak zaujmout svých skoro 2 miliony odběratelů na YouTube. New York zasypal sníh a jindy rušné město je ochromené. A právě toho Casey využil – vytáhl svůj snowboard, kamarád ho zapřáhl za Jeep a jízda zasněženými ulicemi města mohla začít.

P. S. Neudělal to poprvé a zřejmě ani naposledy.

Padesát odstínů Mr. Beana

Svět submisivity a dominance prý není žádná sranda. Mr. Bean se nás ovšem snaží přesvědčit o opaku. Jestli jste nebyli na známém „pornu pro mamky“ v kině, tak nezoufejte! Tahle verze je mnohem pestřejší, různorodější a hravější.

(Je to starší kousek, ale povedený.)

Svítící kanál na ČVUT

Studenti ČVUT doufají, že se agent Mulder a agentka Scullyová ujmou vyšetřování případu, se kterým si nikdo neví rady. Snad tato nerozlučná dvojice nadšenců pro paranormální jevy konečně zjistí, jaká mimozemská entita stojí za kanálem nacházejícím se v univerzitním areálu ČVUT v Praze 6 před Fakultou elektrotechnickou, z pod kterého vychází zelené světlo. Studenti jsou kanálem fascinováni natolik, že mu před několika dny společně vytvořili stránku na Facebooku.

Pojďme vrátit burgery na výsluní

Šťavnatý, kořeněný, bohatě obložený a tak velký, že ho v obou rukách neudržíte: Takový má být pravý burger! (Snad jste nemysleli nic jiného?) Právo sníst si burger bez odsudků okolí by mělo být minimálně v ústavě.

Pro perfektní záběr Ben Stiller neváhá riskovat

Ne každé překročení rychlosti je přestupkem, za který musíte dostat pokutu. Stačí být sexy jako Ben Stiller a vyleze vám z toho lehce monotematické fotoalbum.

Total
0
Shares
Další články