TOP virály týdne: Slepice, slepice, všude samé slepice

Poslední dny na nás všude útočí slepice. Nejdřív je Pavla Filipová olizovala, teď s nimi dělá virální parádu jak LG, tak Mercedes. Kromě toho se za posledních 14 dní hned dvakrát vytáhnulo GoPro, podíváme se na stylovou výpověď a geniálního otce-batmana.

Meme Hunters

Fascinující reklama na Real Player (jo, něco takovýho fakt ještě funguje). A aby byl Real Player zase o něco víc cool, udělali filmeček o memech, a dokonce do něj i několik super známých meme celebrit obsadili (Bad Luck Brian a Overly Attached Girlfriend táhnou). Reklama ale zatím sama o sobě moc virální není – okolo 800 tisíc zhlédnutí.

Steady Feathers : LG G2 – The most extreme camera ever

Jak vypadá nejextrémnější kamera na světě podle LG? STačí využít “stabilizačního” potenciálu slepic. Milion zhlédnutí.

Mercedes-Benz TV: MAGIC BODY CONTROL TV commercial “Chicken”

I Mercedes ukazuje výhody svých nových aut na příkladu slepic. A funguje to. Zajímavé je, že společnost Fujifilm udělala před pár měsíci v podstatě to samé, ale jakmile na pozadí nehraje disco, jako by to neexistovalo. Pešek.

GoPro: HERO3+ Black Edition: Smaller, lighter, mightier still.

Epické reklamy na GoPro zbožňujeme. Jsou to jediné reklamy, které na našich ViralFestech nikdy nezkracujeme a nesestříháváme, protože nás strašně baví jejich sledování na velkých plátnech kin. I ta nejnovější je prostě pecka.

GoPro: Fireman Saves Kitten

Už 16 milionů zhlédnutí má tenhle klip od GoPro, ve kterém hasič zachrání koťátko. Fascinující.

CheerSounds – Dream Big

Když na to tak koukám, tak možná přehodnotíme náš názor na cheerleading…

“#Hashtag” with Jimmy Fallon & Justin Timberlake

Late Night Show Jimmyho Fallona už bez Justina v podstatě nemůže být. Pánové každý týden vymýšlí nové a nové scénky a internetové publikum to baví dramaticky víc než televize. Televizní vysílání sleduje průměrně něco přes 2 miliony lidí, videa s Jimmym a Justinem mají už dohromady nějaké ty stovky milionů zhlédnutí. Jenom tohle poslední jich má 15.

BatDad

Nejzábavnější kompilační video z Vine videí, které jsme zatím asi kdy vůbec viděli. “Tables are for glasses, not asses!”

An Interpretive Dance For My Boss Set To Kanye West’s Gone

Jak dát výpověď stylově? Sympatická “tanečnice” už má na kontě 13 milionů zhlédnutí a dokonce i odpověď od zbytku týmu. Ta ovšem tak vřelé přijetí nemá.

ViralBrothers – SUPERBALIČ

A na závěr po menší pauzičce noví ViralBrothers. Už mají 300 tisíc zhlédnutí a asi nepřekvapí, že je to zase kopírka. Podívejte se na Jon Lajoie a jeho Show me your genitals a porovnejte..

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Další čistka v Googlu: Končí iGoogle, Google Video a další

Vlna ukončování služeb, které nejsou v centru zájmu Googlu, nastartovaná loni po příchodu Larryho Page do čela společnosti, pokračuje. Tentokrát končí iGoogle, Google Video, Google Talk Chatback, Google Mini a vyhledávací aplikace pro Symbian. Pokud už ztrácíte přehled, určitě vám pomůže nová stránka Google Graveyard na Pinterestu.
Přečtěte si více

Heureka zve na první ročník akce ShopRoku Meeting 2012

Ve čtvrtek 13. září se koná první ročník konference ShopRoku Meeting. Protože se nejedná o klasickou konferenci, ale o sérii interaktivních seminářů, uskuteční se v netradičních prostorách Staré čistírny odpadních vod v Praze 6 - Bubenči. Bude zde probíhat série rotujících workshopů na témata z e-commerce, platebních metod, uživatelské testování a dalších.