TOP virály týdne: Skotačící dívky, pranky i opička

S těmihle dívenkami je potřeba počítat. Uvědomují si, kde jsou jejich přednosti a náležitě toho využívají. Jinak nás pobavil teď už v podstatě klasickej prank s profesionální řidičkou, která se tváří, že nerozezná převodovku od ručky, nebo opička se štěňátkama (protože toho nikdy není dost!).

Mime Through Time by SketchSHE

Po masivním úspěchu jejich Bohemian Rhapsody se skoro 19 miliony zhlédnutí nutně muselo přijít něco dalšího. Opět dojde na mačkání prsou a trochu té odhalené kůže, takže dosavadní 4,5 miliony zhlédnutí jsou vlastně pro holky asi trochu zklamáním…

VOLVO LIFEPAINT

Volvo přišlo s řešením pro cyklisty v přeplněném a tudíž pro neřidiče aut extrémně nebezpečném Londýně. A mimochodem tím Volvo ukazuje, že má na kampaně šťastnou ruku. Hit jako se Jean Claude Van Dammem to nebude, ale každých pár milionů zhlédnutí se počítá, že…

Fast & Furious Nerd Shocks Instructors

Jak si vystřelit z instruktorů autoškoly během jejich prvního dne? S profesionální řidičkou, která se toho nebojí. Už pětadvacet milionů zhlédnutí.

David Beckham and James Corden’s New Underwear Line

Už xkrát jsme si ukazovali virály se slavnými moderátory supersledovaných talkshows. Tohle je pro změnu James Corden, který se studem tedy také nemá moc problémů. 4 miliony zhlédnutí.

Subway Zombie Prank

Zdá se nám, že v Brazílii se pranky posouvají často až trochu moc daleko do extrému. Tentokrát jde o zombíky v metru a vypadá to na náš vkus až zbytečně moc autenticky – hlavně teda ty vyděšený lidi před infarktem..

TIDAL | #TIDALforALL

Celebrity si spustily novou hudební platformu. A překvapivě mraky celebrit v jednom videu publikum zajímá.

Monkey and his new puppies

A na závěr tu máme opičku se štěňátkama. Co chtít víc?

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Když sex a moderní reklama pomáhají vzdělávat

Říká se, že sex prodává, málokdy je ale jeho marketingové využití možné označit za sofistikované. Dá se nicméně úspěšně využít i pro poněkud vyšší cíle – třeba napomoci vzdělávání a zdravotní osvětě. Obzvláště ve spojení s internetem či mobilními aplikacemi je to účinná a také oblíbená kombinace, jak přitáhnout a udržet pozornost u jinak nudných osvětových témat.