TOP virály týdne: Šíleně smutný Ben Affleck

Pojďte se podívat, jak vypadá smutný Ben Affleck, ozbrojený Keanu Reeves, ohromený pavián, (ne)zničitelná Nokia 3310 a Cristiano Ronaldo „pijící“ čaj. Budete koukat.

Šíleně smutný Ben Affleck

Ahoj zármutku, můj starý příteli, tady Ben Affleck. Snímek Batman v Superman vzbuzuje nejen u kritiků smíšené pocity. Ani s hodnocením to není žádná sláva. Americký agregátor recenzí Metacritic ukazuje 44 bodů ze 100 – počet bodů vychází z 50 odborných recenzí. Podívejte se na Benovu procítěnou reakci na negativní ohlasy.

Keanu Reeves rozstřílí vše na padrť

Keanu Reeves už dávno není ten sladký „kluk“ ze sousedství. Je to vytrénovaný zabiják, přesně ten typ chlápka, kterému je lepší se vyhnout. Alespoň tak působí v tomto videu, kde je zachycen při tréninku na natáčení snímku John Wick 2. Kdo chce taky vystřelit růžičku?

Paviána ohromí kouzelnický trik

Když jste kouzelník a potřebujete publikum, vždycky si můžete koupit lístek do ZOO a jít předvádět své karetní triky do pavilonu paviánů. Takhle podle nás vypadá 100% ohromení.

Dokáže hydraulický lis rozdrtit Nokii 3310?

Dokáže? To je vskutku otázka za milion. Nokii 3310 totiž nedokázal zničit ani Chuck Norris a pokud vám spadla, klidně i zabila. My máme jasno a sázíme na třicettřidesítku!

Cristiano Ronaldo si nemůže v klidu vypít ani šálek čaje

Cristiano Ronaldo si jen skočil na čaj a takhle to dopadlo. Hordy fanoušků a tisíce selfieček.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

RTB – Vyrážíme do praxe

V předchozích dvou dílech jste se dozvěděli, co RTB je, jak funguje a jaké subjekty v něm figurují. Dnes si povíme něco málo o cookies a o tom, jak v praxi taková RTB kampaň vlastně vypadá.