TOP virály týdne: Sex o páté, Nike koulovačka a Lionel volá Adele!

Co má společného čaj se sexem? Podle britské policie více, než byste čekali. A proč Lionel Richie volal Adele? Prostě se podívejte na výběr video-perel tohoto týdne.

Sex je jako čaj: občas ho někdo nechce

Ženský úsměv rovná se prý souhlas se sexem. Britská policie ale nesouhlasí. Jejich video vysvětlující důležitost vzájemného souhlasu se sexem, který přirovnává k přípravě a servírování čaje, se podle unruly.co může zdát jako:
a) nejvíce britská záležitost všech dob
b) nejhorší nápad všech dob

Volbu necháme na vás.

P. S. Komentáře pod videem stojí také za to.

Nike vítá první sníh koulovačkou

Silnice jsou neprůjezdné. Škola je zavřená. Profi sportovci spojení se značkou Nike se vydávají ven pořádně přivítat první sněhový den. Který z těchhle milionářů to schytá sněhovou koulí? Jo, a pokud milujete sněhuláky, radši se nedívejte.

Lionel volá Adele, aby zahodila to véčko

iPhone? To Lionel ani Adele neznají. Přesto nic Lionelovi nezabránilo v tom, aby Adele zavolal a pogratuloval jí k novému singlu “Hello”.

Star Wars, Star Wars úplně všude

Růžový králíček Duracell reklamě už dávno nekraluje. Letos se téměř každá značka snaží maximálně vyždímat fenomén jménem Star Wars. Dva mladí rytíři Jedi jdou do boje i v tomto videu, které je podle některých lepší než samotný trailer Epizody VII.

Chewbacca ze Star Wars byl zatčen na Ukrajině

V ukrajinské Oděse zatkli po krátké potyčce vzpurného Chewbaccu, který se k volbám snažil odvézt jednoho z kandidátů na starostu, kterým není nikdo jiný než Darth Vader kandidující za Stranu internetu. Soudce byl naštěstí pro Chewbaccu shovívavý a uložil mu pokutu v přepočtu asi 200 korun.

Strašidelný nákupní vozík v Tescu

Můžeme si myslet, že Halloween v ČR nechceme, ale vzhledem k častému používání hashtagu #halloween na sociálních sítí tomu bude asi naopak. Dušičky holt nejsou cool. Tesco se svezlo a postrašilo pár zákazníků.

Total
0
Shares
Další články