TOP virály týdne: Selfie ve VR, lidská věž a 4,5 kg bonbónů Skittles

Budoucnost selfie. Lidská věž vysoká 9 metrů. 4,5 kg bonbónů Skittles. Explozivní beránek. Žena vs. krokodýl. Jimmy Fallon jako Donald Trump. Prostě TOP virály v plné parádě.

Budoucnost selfie v podání Marka Zuckerberga a jeho rodinky

“Why did you make me look like a young version of Justin Timberlake?” zahlásil Mark Zuckerberg na adresu svého vlastního virtuálního avatara na vývojářské konferenci Connect 3 pořádanou společností Oculus. Nejvíce pozoruhodná byla právě demonstrace toho, jak by mohl Facebook vypadat ve virtuální realitě. V té si Mark Zuckerberg rovnou i udělal selfie se svou rodinkou.

Tak to je vrchol: Lidská věž vysoká 9 metrů

Španělsko má zálibu ve zvláštních soutěžích. V této se bojovalo o nejvyšší lidskou věž. Síla, rovnováha, odvaha a čisté boty jsou vše, co soutěžící potřebují k dosažení vrcholu.

4,5 kg bonbónů Skittles uspořádaných dle barvy

Máte chvilku? Asi tak 3 hodinky. BuzzFeed se svým živým vysíláním zase položil Facebook, když nechal ilustrátorku Loryn Brantz uspořádat 4,5 kg bonbónů Skittles hezky pěkně do obrázku.

Explozivní jako beránek

Bratři džihádisté jsou zpátky. Skupina říkající si “Jalals” zveřejnila další výbušné video, ve kterém je k teroristickým činům zneužit nevinný beránek.

Žena zahnala krokodýla svou žabkou

Když po vás jde krokodýl, máte dvě možnosti. Buď rychle utéct, nebo si sundat z nohy žabku a zastrašit ho. Hlavně žádný stres.

Jimmy Fallon patří do Bílého domu

Podívejte se, jak by to vypadalo, kdyby Donald Trump neohlášeně volal nerozhodnutým voličům. Je to vskutku prča.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Studie: Malé firmy se na Facebooku podceňují

Jak dobře dokáží malé firmy zužitkovat Facebook coby marketingový nástroj? Odpověď na tuto otázku se bude lišit podle toho, zda se zeptáte firem samotných, nebo marketingových výzkumníků. První skupina odpoví, že příliš dobře ne, druhá naopak pochvalně zatleská. Jaká je tedy pravda?