TOP virály týdne: Samsung + Jay Z dává smysl

Samsung se rozhodl ovládnout letos YouTube. Bere si na pomoc Ushera a Jay Z a setsakra se mu to daří. Barack Obama zpívá Get Lucky, Debilní kecy to zvládají už dokonce i bez keců, Pepsi si bere na pomoc kouzelníka a novou WTF královnou je Dáda Patrasová.

Molson Canadian | The Beer Fridge

Hraní na národní noty se nám letos ve virálech objevuje docela často. Nejdřív před pár týdny v luxusní reklamě na Švédsko, pak v reklamě na Holandsko a tentokrát v kanadské reklamě na kanadské pivo.

Pepsi Max & Dynamo present: “Bus Levitation” #LiveForNow

Znáte iluzionistu Dynama? Má vlastní pořad na Discovery a v Británii je to poměrně solidní celebrita. Společně s Pepsi dali dohromady trik, který se jen tak nevidí: Dynamo levituje vedle jedoucího autobusu v ulicích Londýna. Video už má skoro 2,5 milionů zhlédnutí.

Inside “Magna Carta Holy Grail” with JAY Z + Samsung

Víte, kdo bude letos jednoznačnou jedničkou v počtu nejsledovanějších virálů roku? Nebude to ani Red Bull, ani sportovní značky, ale s největší pravděpodobností Samsung. Minulý týden jsme si ukazovali klip s Usherem, který má už neuvěřitelných 31,5 milionů zhlédnutí. Teď přichází Samsung s ještě silnějším kalibrem – s rapperem Jay Z. Jeho nové album Magna Carta Holy Grail dostane milion majitelů telefonů Samsung Galaxy zdarma a navíc 3 dny před oficiálním spuštěním prodejů (takže dobrý, asi se k němu dostane i celej internet o těch pár dní dřív, že…). Video ze zákulisí natáčení alba má už 25 milionů views, další kratší “behind the scenes” už má 8 milionů a Samsung jede dál. Kdo by si to byl pomyslel…

THE INFINITY AUGMENTED REALITY CONCEPT VIDEO

Společnost Infinity AR, která se věnuje augmentované realitě, představila svoji vizi blízké budoucnosti. Nejsou to Google Glass, a bohužel ještě ani kontaktní čočky (tam to prostě musí dospět úplně jednoznačně, to mi nikdo nevymluví), ale klasické brýle, které budou údajně výrazně příjemnější a pohodlnější. Některé z konceptů jsou vážné super, ale voice analyzer je trochu creepy.

Barack Obama Singing Get Lucky by Daft Punk (ft. Pharrell)

Barack Obama zpívá jeden z nejpopulárnějších songů tohohle roku. Muselo to přijít. Stejně jako loni Call Me Maybe. Aktuálně skoro 5 milionů zhlédnutí.

Debilní Kecy Psů (Shit Dogs Say)

Další debilní kecy. Tentokrát v podstatě taková mezinárodní varianta a čisté selfpromo. 800 tisíc zhlédnutí.

Semtex: Královna

A na závěr malé páteční WTF?!?!

Total
0
Shares
Další články