TOP virály týdne: Sám doma, Star Wars a Johnnie Walker

Výběr TOP virálů minulého týdne ovládl řvoucí Macaulay Culkin. Dále uslyšíte a cappella verze notoricky známých melodií ze Star Wars, dojemný příběh o dvou bratrech a mnohem více.

Dětská hvězda Macaulay Culkin je mimo a mučí lidi

„Mám pocit, že jsme doma nechali něco důležitého.“ Tenhle příběh malého Kevina z filmu Sám doma všichni známe. Macaulay Culkin se rozhodl zahrát si po 25 letech dospělého Kevina. Roztomilý kluk je nenávratně pryč. Teď je pořádně mimo a nedokáže se ovládat.

Hvězdy filmu Star Wars: Síla se probouzí zpívají a cappella

Kdysi dávno (15. prosince), v jedné předaleké galaxii (Mléčné dráze), to Jimmy Fallon (s kapelou The Roots a hvězdami ze Star Wars) zase dokázal. Pohodlně se usaďte, vytáhněte světelný meč a užijte si tuto epickou záležitost.

Bratrská láska stvrzená lahví Johnnieho Walkera

To nejsou slzy, to jsem si jen vylil whiskey do obličeje! No fakt. Tato dojemná reklama na whisky, která ukazuje sílu bratrské lásky, ale nepochází z dílny značky Johnnie Walker. Pod reklamou se podepsali dva nadaní studenti z Filmové akademie Bádenska-Württemberska.

Condom Challenge ve zpomalených záběrech

Zábava na těch internetech se v roce 2015 posunula zase o krok dál. Nudíte se? Nechte si spadnout na hlavu kondom plný vody. Je to švanda! Ale pozor na techniku: po dopadu by neměl prasknout, měl by se hezky „usadit“ na hlavě přes celý obličej.

Šťastné a drápkaté přeje Simonův kocour

Simonův kocour stojí na dokonalé znalosti kočičího chování a jemném humoru. Kompilace všech vánočních dílů v těchto dnech potěší určitě každého.

Total
0
Shares
Další články