TOP virály týdne: Rychlý rychlorandění!

Ty nejsdílenější videa online v pravidelném přehledu Tyinternety: podíváme se na rychlorandění, na Obamu s Buzzfeedem, novou reklamu na Adidas i na to, jak se parkujou kola v Japonsku.

Speed Dating Prank | 2015 Ford Mustang | Ford.com

Rychlorandění dostalo díky reklamce Fordu Team Detroit trochu nový rozměr. Hodně podobný prank dělali sice i předloni v Pepsi, ale hrozně namistrovaný chlápci před profesionální řidičkou tomuhle dávaj hodně bodů navíc. 10 milionů zhlédnutí.

adidas: Take It

Další klasická velká reklama plná sportovních hvězd je tu. Tentokrát je od Adidasu a od agentury 180LA a má už k 20 milionů zhlédnutí. Zase je to našlapaný celebritama, produkční hodnota je skvělá, motivační řeči jsou hodně silný, ale prostě – nemůžeme se zbavit dojmu, že už jsme to stejný viděli zhruba tak patnáctkrát.

President Obama made a BuzzFeed video: Things Everybody Does But Doesn’t Talk About

Nejsdílenější a nejsledovanější video posledních dní má na svědomí jiná “celebrita”. Americký prezident Barack Obama natočil video pro Buzzfeed o věcech, který každý dělá, ale nemluví o nich. A proč vlastně? Je to součást jeho kampaně na podporu zdravotní reformy. Video má už přes 50 milionů zhlédnutí online a nespočet v klasických médiích.

“My dad’s story”: Dream for My Child | MetLife

Zdá se, že nejdojemnější reklamy poslední doby se dělaj na dálnym východě. Viděli jsme už několik hrozně hezkejch a globálně úspěšnejch věcí z Thajska a Malajsie, teď přichází ždímačka slz z Hong Kongu. 8 milionů zhlédnutí.

Zach LaVine Throws Down the “Space Jam” Dunk: 2015 Sprite Slam-Dunk Contest

Basket nas nikdy tolik nebral, ale tohle prostě fakt je hodně působivý

japan bikes

Budoucnost je tady! Teda, ne úplně tady, spíš v Japonsku, že…

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Češi jako televizní maniaci: Na webu vyhledávali hlavně zážitky z gaučového vysedávání. A že byly

Selebrita je zkrátka selebrita, když se jí někdo stane v televizi, je známý hned i online. Zvlášť ve chvíli, kdy se účastní jedné reality show za druhou. A u toho se svlíká. Tak jako hvězda hledání a zároveň Výměny manželek z předešlého týdne Gábina. Minulý týden tázání na webu zkrátka poznamenala televizní zábava víc než kdy jindy. Z top pětky získala hned čtyři místa. Gratulujeme. Té bedně i akčním divákům.
Přečtěte si více

V Bio Oko poběží celodenní přenos konference TED

Pražské Bio Oko ve spolupráci s TEDxPrague přenese živě konferenci TEDGlobal 2012 z Edinburghu. Celodenní živý přenos se uskuteční 27. června a bude pro diváky zdarma. Poddejte se "myšlenkám, které stojí za to šířit", tentokrát s leitmotivem radikální otevřenosti.